Sezai Şenol'dan Şebinkarahisar Turizmine önemli yatırım

Şebinkarahisar'a ve Turizme katkı sağlayacak "Karşı Bahçe Hotel & Restoran"ın açılışı yapıldı.

Sezai Şenol'dan Şebinkarahisar Turizmine önemli yatırım
Sezai Şenol'dan Şebinkarahisar Turizmine önemli yatırım Hüseyin Şenel Odacı
Advert
Şebinkarahisar'a yatırım yapmayı istemeyenlerin aksine memleketine yatırım yaparak önemli bir tesisi Turizmin hizmetine sunan yatırımcı Sezai Şenol,  Karşı Bahçe Hotel Restoran'ı düzenlediği törenle birlikte hizmete açtı.
 
Turizm alanında Şebinkarahisar'a yatırım yapan Sezai Şenol, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından desteklenen projesi ile inşaatını tamamladığı tesisin açılışı, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, TKKD İl koordinatörü Emin Serdar Kurşun, Siyasi Partilerin ilçe Başkanları, İl Genel meclis üyeleri, Belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, Kurum amirleri, Muhtarlar ve halkın katıldığı törenle yapıldı.
 
Tamzara mahallesi Giresun Şebinkarahisar yolu üzerinde yapılan, inşaat çalışmaları proje onayından sonra kısa sürede tamamlanan ''Karşı Bahçe Hotel Restoran'' da aynı anda 200 kişinin yemek yiyebileceği Restoran ve Cafe'si ile hizmet verirken, ırmak kenarına doğa içerisine yapılan 8 adet bungalov ev ile müşterilerine konaklama imkanı da sağlanıyor.  
 
Açılış Töreninde, Karşı Bahçe Hotel Restoran Sahibi Yatırımcı Sezai Şenol, TKKD İl koordinatörü Emin Serdar Kurşun, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı birer konuşma konuşma yaptılar. Açılış sonrası konuklara ikramlar yapılarak tesis hakkında bilgi verildi.
 
Şebinkarahisar'da önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan tesis, Doğayla baş başa kalmak isteyenlerin, havası, suyu ve oksijeni bol Şebinkarahisar'da şehir dışında konaklamak isteyenlerin tercih edeceği bir tesis olacak.  
 
İNŞAAT AŞAMASINDA YAPTIĞIMIZ  HABERİMİZİ GÖRMEK İÇİN
 
TIKLAYINIZ

www.sebingundem.com
Karşı bahçe otel resteurant şebinkarahisar açılış
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz