Haber
Giriş Tarihi : 05-01-2017 13:24   Güncelleme : 05-01-2017 13:24

Şebinkarahisar'a örnek olacak proje geliyor

Şebinkarahisarlı işadamı Osman Kılıç, "Önemli bir projeyi Şebinkarahisar'a kazandıracağız" dedi.

Şebinkarahisar'a örnek olacak proje geliyor
Şebinkarahisar doğumlu işadamı Osman Kılıç, küçük yaşta ailesinin Kocaeli Gebze ilçesine göç etmesiyle ortaöğretimini burada tamamlamış. Karaağaç köyü doğumlu Osman Kılıç, "Çocukluk anılarımın olduğu memleketime ŞEBİNSİAD Yönetimine girdikten sonra ayrı bir ilgi duymaya başladım. Hep doğduğum topraklara yatırım yapmayı düşündüm, inşallah bunu gerçekleştireceğiz." dedi.
 
Ortaöğretimini Gebze'de tamamladıktan sonra aile şirketinde 2001 yılında Beylikbağında bulunan baba mesleği Kılıç Mühendislikte Tesisat ve proje işleri yaparak başlayan Sayın Kılıç, 2010 Yılında üç kardeş birlikte kurumlaşma yoluna giderek, Kılıçoğulları Endüstriyel Tesisat Sistemleri İklimlendirme İnş. Turizm Ltd. Şti.ni kurmuşlar. Baba mesleğini kurumsal bir kimliğe kavuşturan Kılıç kardeşler, Osman Kılıç, Esman Kılıç ve Erdoğan Kılıç, su tesisatları, tadilat, kalorifer ve sanayi şirketlerinin endüstriyel tesisat ihalelerine girerek sektörde büyümeye devam ediyorlar.
 
"İnsanımız eskisi gibi değil, aldığı ürünün arkasından servis hizmetini de istiyor."
 
Üçkardeş'in birlikte başardığı projelerin arkasında özverili çalışmanın olduğunu söyleyen işadamı Osman Kılıç, "Bulunduğumuz sektör içinde güvene dayalı işler yapıyoruz. Aldığımız ihale ve diğer projeleri, kaliteli ve zamanında teslim etmemiz bizi her zaman bir adım önde tutmaktadır. Sektör içinde yaptığımız işlerin bize sağladığı güven ve müşteri memnuniyeti neticesinde, şirket içinde yeni bir oluşum yaparak Gebze Duşa kabin ve Tadilat ismi ile Gebze'de yeni mağazamızı açtık. Harika bir konsept ve muhteşem ürünlerin olduğu, tüm ürünlerimizi rahatça sergilediğimiz büyük bir sunum imkanı olan mağazamıza gelen müşterilerimiz, kullanacağı ürünleri gönül rahatlığı ile alıyor. En büyük nedeni usta aramak zorunda kalmıyorlar. İnsanımız eskisi gibi değil, aldığı ürünün arkasından servis hizmetini de istiyor. Bizde şirket olarak bu hizmeti iki şubemizde müşterilerimize sağlıyoruz." dedi.
 
"Bizim en iddialı olduğumuz kısım, satış sonrası verdiğimiz servis hizmeti"
 
İçinde bulundukları sektörün ürün bakımından çok zengin çeşitleri içerdiğini söyleyen Osman Kılıç sözlerine şöyle devam etti. "Mağazamızda batarya, musluk, armatür çeşitleri, seramik karolar, fayans, granit, vitrifiye, armatür, banyo mobilyaları, yapı kimyasalları, doğal taş, akrilik küvet ve duş teknelerini ve çeşitleri var. Sektörünün tüm yeniliklerinin gözler önüne serildiği ve servis hizmetinin sağlandığı mağazamız Gebze'de bu anlamda önemli bir açığı kapatıyor. İnsanımız ürün beğenirken ve aldıktan sonra ilgi, alaka ve hizmet bekliyor. Bizim en iddialı olduğumuz kısım, satış sonrası verdiğimiz servis hizmetimizdir."
 
"Şebinkarahisar'a yatırım yapmak en büyük hayallerimizden birisidir"
 
Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNSİAD) Yönetim Kurulunda bulunan işadamı Osman Kılıç,"Şebinkarahisar'a mutlaka yatırım yapılması lazım. Çocukluğumuzun geçtiği Şebinkarahisar'a yatırım yapmak en büyük hayallerimizden birisiydi. Kardeşim Esman Kılıç'ın önerisiyle Şebinkarahisar için yaptığımız proje gerçekleştiğinde önemli bir yatırım olacak. Talepte bulunduğumuz kurumlardan olumlu sonuç çıktığında, Şebinkarahisar'a ve çevre ilçelere örnek olacak bir yatırım projesi olacaktır. Ben bunu inanarak söylüyorum. Buradan tüm işadamlarımızı küçükte olsa memleketlerine yatırım yapmalarını rica ediyorum." dedi.

" Yapacağımız proje gölde bir maya olacak"
 
Bizim amacımız çok para kazanacağımız işler yerine, çok insanımıza faydası olacak işler yapmak. Hep birlikte kalkınarak daha güçlü olmaktır. Bu anlamda kırsal bölge olan Şebinkarahisar'da mutlaka projemizi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Tabi ki bölgemizde yatırımdan önce aşılması gereken birçok engeller var. Biz bunları bizzat yaşayarak aştık. Bizim yaşadıklarımız, köylü vatandaşlarımıza ve memleketine yatırım yapmak isteyenlere örnek olacak. Bizim yaşadıklarımızı bize sorarak işe başlayanlar, işe bir adım önde başlayacaklar. Yapacağımız proje gölde bir maya olacak. Maya tuttuğunda Şebinkarahisar'da önemli yatırımların başlayacağını düşünüyorum. Şebinkarahisar'a yatırım yapmak zor ama imkansız değil." diyerek sözlerini tamamladı.
 
Hüseyin Şenel Odacı
www.sebingundem.com
 
 
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
8. Feshane Giresun Günleri 3-4. Gün
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA