Haber
Giriş Tarihi : 15-01-2017 19:21   Güncelleme : 15-01-2017 19:21

Şebinkarahisar Karaağaç Köyü Yeniden Recep Altun Dedi

Şebinkarahisar Karaağaç Köyü Derneği 9. Olağan Genel Kurulu, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği'nin konferans salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Şebinkarahisar Karaağaç Köyü Yeniden Recep Altun Dedi
Şebinkarahisar Karaağaç Köyü Derneği 9. Olağan Genel Kurulu, Dernek üyelerin yoğun katılımı ile Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği konferans salonunda yapıldı. Kongreye Karaağaç Köyü gençleri ilgi gösterirken, Derneğin en genç üyesinin Huzeyfe Kılıç olduğu anlaşıldı.
 
Şebinkarahisar Karaağaç Köyü Derneği üyelerinin ve gençlerinin ilgi gösterdiği 9. Olağan Genel Kurul toplantısına, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri,  Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNSİAD) Başkanı Bora Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Güvercinlik Köyü Dernek Başkanı Elvan Turan, Karaağaç Köylüleri ve Şebingündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Şenel Odacı katıldı.
 
Dernek Başkanı Recep Altun Karaağaç Köyü Derneğinin 9. Genel Kurul Toplantısına katılan Kongre üyelerine selamlama konuşması yaparak, hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Konuşmasının sonunda görev süresince yapılan çalışmalarda kendisine destek olan yönetim kuruluna, Karaağaç Köyü Derneğinin kuruluşundan bu güne kadar, başkanlık yapan ve katkı sağlayan tüm üyelerine teşekkür etti. Başkan Recep Altun'un konuşmasından sonra genel kurul üyeleri tarafından önerilerek, Divan Kurulu Başkanlığına ŞEBİNSİAD Başkanı Bora Kılıç, Divan Kurulu üyeliklerine Mustafa Altun ve Ercan Çiftçi oy birliği ile seçildiler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.
 
Gündem maddelerinin görüşülmesi ve genel kurul üyelerinin faaliyet raporu ve tahmini bütçeyi ibrası ile birlikte Divan Başkanı Bora Kılıç, genel kurul üyelerinden dernek çalışmaları hakkında görüşlerini belirtmeleri için söz almalarını isteyerek, Karaağaç Köyü Derneğinin üyelerinin tamamına konuşma imkanı sağladı. Görüş ve düşüncelerini açıklayan genel kurul üyeleri dernek çalışmalarını ve yeni yönetimin yapacağı çalışmalara katkı sağlayacak önerilerini dile getirdiler.
 
Divan Başkanı Bora Kılıç, kendilerine tek liste ulaştığını belirterek yeni dernek yönetimine aday olan isimleri okudu. Tek liste olduğundan dolayı açık oylama yapılmasını öneren başkan Bora Kılıç, kongre üyelerine kabul edip etmediklerini sordu. Önerinin kabul edilmesiyle açık oylama yapıldı. Tek liste halinde seçime giren ve üyelerin tamamının oyunu alan Recep Altun yeniden Karaağaç Köyü Dernek Başkanı oldu.
 
Dernek Başkanlığına yeniden seçilen Başkan Recep Altun, Kongre üyelerine hitaben bir teşekkür konuşması yaparak şöyle dedi." Öncelikle Babasını kaybeden THM Sanatçımız Ruşen Aydeniz'e buradan tekrar  baş sağlığı dilliyorum. İki dönemdir bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı yönetim kurulum adına teşekkür ederim. Kongremiz için gerek telefonla arayarak gerekse mesaj atan ve mazeretleri nedeniyle genel kurulumuza katılamayan  tüm hemşehrilerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Değerli üyelerimiz biz ne yapıyorsak Karaağaç Köyümüz için yapıyoruz. Ülkemiz sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bu günlerde bizim ülke olarak eskisinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Önce biz Karaağaç Köylüleri bir olacağız sonra Şebinkarahisar Köyleri ile birlik ve beraberlik içinde olacağız. Ardından İlimizin ilçeleri bir olacak ve ülkemizin tüm illeri birlik ve beraberlik içinde olacağız.  Böyle olduğumuzda inşallah bu sıkıntılı günlerimizi hep birlikte atlatacağız. Bu gün aramızda gençlerimizin çoğunlukta olduğunu görüyorum. Geleceğimiz için bu tablo inanın bana ümit veriyor. İlk defa genel kurulumuzda tüm üyelerimiz söz alarak açık yüreklilikle görüşlerini dile getirdiler. Buradan aldığımız heyecan ve destek bundan sonra yapacağımız çalışmalarımıza da aynen yansıyacaktır. Bu güne kadar yapmış olduğumuz faaliyetlerimizi siz üyelerimizin desteği ile yaptık. Yaptığımız çalışmalar yeterlimi hayır değil. Özellikle köyümüze yaptığımız çalışmalar tüm üyelerimiz tarafından bilinmektedir. 9.sunu yaptığımız genel kurul toplantısına gösterdiğiniz ilgi ve yoğun katılımdan dolayı sizlerle onur ve gurur duyduğumu ifade etmek isterim. Karaağaç Köyümüze bundan sonrada yönetim kurulunda bulunan birbirinden değerli arkadaşlarımla elimizden gelen tüm desteği vereceğimizi bilmenizi isterim. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Köyümüzü ve Derneğimizi tüm platformlarda temsil etmeye, maddi ve manevi katkı sunmaya devam edeceğiz. Bizler ne yapıyorsak Karaağaç Köyümüz için yapıyoruz, onun için buradayız. Ben inanıyorum sizlerde üzerinize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Şebinkarahisar Karaağaç Köyü Derneğimizin kurucularına, kuruluşundan bu güne kadar hizmet eden tüm başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, kongreye katılan tüm üyelerimize ve misafirlerimize,  Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinin Konferans salonunu bizlere açarak huzur içinde kongre yapmamıza katkı sağlayan Başkanımız Mehmet Şimşek ve Yönetim kurulu üyelerine, Divan Başkanlığı yaparak bizleri onurlandıran Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Dernek Başkanımız Bora Kılıç'a verdikleri destek için bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum." diyerek konuşmasını tamamladı.
 
Genel Kurul üyelerinin tamamının oyunu alan Şebinkarahisar Karaağaç Köyü Derneğinin yeni yönetim kurulu şöyle oluştu.
 
Recep Altun, Hacı Ömer Kılıç, Osman Kııç, İsmail Abay, Rüstem Çiftçi, Ömür Yılmaz, Sadettin Kılıç, Sinan Altun, Eyüp Çatal, Hasan Abay, Mustafa Altun, Yücel Kılıç, Ercan Çiftçi, Yakup Kılıç, Yaşar Altun ve Tekin Abay
 
Hüseyin Şenel Odacı
 
 
 
 
 
 
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
8. Feshane Giresun Günleri 3-4. Gün
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA