Şebinkarahisarlı işadamları, uluslararası anlaşmalara imza atıyor.

Şebinkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Ekinci, Medine Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Münir Muhammed Nasır bin Sad'la iş anlaşması imzaladı.

Şebinkarahisarlı işadamları, uluslararası anlaşmalara imza atıyor.
Şebinkarahisarlı işadamları, uluslararası anlaşmalara imza atıyor. Hüseyin Şenel Odacı
Gebze Ticaret Odası ile daha önce kardeş oda anlaşması yapan Medine Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Münir Muhammed Nasır bin Sad öncülüğünde Gebze'yi ziyaret eden Suudi iş adamlarından oluşan heyet, Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Binası'nda ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.
 
Güzeller OSB’nin davetlisi olarak Gebze’ye gelen Medine Ticaret ve Sanayi Odası işadamları heyeti ilk anlaşmalardan birini Anadolu Sağlık Merkezi ile yaptı. Medine heyeti adına imzayı Medine Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Münir Muhammed Nasır bin Sad atarken, Anadolu Sağlık Merkezi adına ise Şebinkarahisarlı işadamı ve ASM Sağlık Turizmi Direktörü Yusuf Ekinci attı.
 
Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu üyesi işadamı Yusuf Ekinci'nin ve Gebzede faaliyet gösteren işadamlarının Suudi Arabistan'lı işadamlarıyla karşılıklı iş anlaşmaları sonunda ön imza töreni Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiller ve Medine Ticaret Odası Başkanının katılımıyla yapıldı. Yapılan anlaşmalarda Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Kocaeli temsilcisi Osman Kılıç'da hazır bulundu.
 
Mobilyadan inşaata, gıda sektöründen deriye ve sağlık hizmetlerine kadar pek çok sektör temsilcisi Suudi işadamlarını bir araya getiren GTO üyelerine ve bölge işadamlarına yeni iş fırsatları oluşturma imkanı sağladı. 15'i aşkın farklı sektörde 70 iş görüşmesinin yapıldığı program kapsamında, 15 ön anlaşma yapılırken, 3 anlaşma da düzenlenen törenle imzalandı.
 
Hüseyin Şenel Odacı
www.sebingundem.com
 

yusuf ekinci suudi anlaşma imza gebze ticaret oda
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz