Şebinkarahisar Ekecek Köyü Derneğinden Önemli Seminer

Şebinkarahisar Ekecek Köyü Güzelleştirme Derneği'nin, mk Özel Eğitim Kurumu ile ortaklaşa gerçekleştirdiği "Karaşenşe (Ekecek) Anne Baba Çocuk Ünidersitesi" eğitim projesi kapsamında, Şebinkarahisarlı gençleri yakından ilgilendiren konular hakkında Dernek Başkanı Necdet Bilican Şebingündem Gazetesine önemli açıklamalar yaptı.

Şebinkarahisar Ekecek Köyü Derneğinden Önemli Seminer
Şebinkarahisar Ekecek Köyü Derneğinden Önemli Seminer Hüseyin Şenel Odacı
Advert
Şebinkarahisar Ekecek Köyü Güzelleştirme Dernek Başkanı Necdet Bilican'ın Şebingündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin şenel Odacı'ya yaptığı açıklamada, Ekecek Köyü Derneğinin, yakın gelecekte tüm Şebinkarahisarlı gençlerin faydalanacağı faaliyetlerinden birisini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek açıklamasında şunları ifade etti.
 
"Amacımız ülkemizin bir numaralı sorunu olan eğitim sisteminde gençlerimizi ve öğrencilerimizi nitelikli, donanımlı ve tercih edilen bireyler olmasını sağlamak. Eğitim projelerimiz yakın gelecekte tüm Şebinkarahisarlı gençlerimizin ve öğrencilerimizin istifadesine sunulacak." diyen başkan Bilican, sözlerine devam ederek, "Öncelikle yaptığımız uzun vadeli projemizle gençlerimizi zorluklar karşısında mücadele edebilecek, toplumda öne çıkaran ve aranan niteliklere sahip bireyler olmalarını sağlayacak eğitici faaliyetler yapmayı hedefledik. Bu amaçla, kendi içimizden birisi değerli eğitimcimiz Murat Kaçar beyin destekleriyle ve konuşmacı olarak katılacağı "Anne, baba beni anlıyor musun acaba?" sorus
unun cevabını arayacağımız seminerimizi 30.04.2017 Pazar günü 14.00 -16.00 saatleri arasında Ümraniye Belediyesi Mehmet Akif Kültür Merkezinde düzenleyeceğiz." dedi.
 
Şebingündem Gazetesi aracılığı ile Şebinkarahisarlı hemşehrilerine de bir çağrıda bulunan Ekecek Köyü Dernek Başkanı Necdet Bilican, "Her şeyimiz ve geleceğimiz olan çocuklarımız adına bu seminere özellikle hemşehrilerimizin katılmalarını bekliyoruz. Seminere geldiklerinde değerli Eğitimcimiz Murat Kaçar Bey'le mutlaka tanışsınlar. Şebinkarahisarlı gençlerimize yönelik yapılacak programlarımızı mutlaka takip etsinler. Düzenleyeceğimiz seminerlerimizde, gençlerimizin doğru bilgiler ışığında yetişip, sorgulayan, yorumlayan ve düşünen bireyler olarak yetişmelerini, yüreklerindeki saf sevgiyi vicdani ve ahlaki değerleri ile beslemelerini sağlayıp, donanımlı ve tercih edilen bireyler olmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Buna basamak olmak için tüm programlarımızın ve diğer konuların işleneceği www. karasenseunidersitesi com sitemizi ise mutlaka takip etmelerini rica ediyorum. 30 Nisan 2017 Pazar günü 14.00 -16.00 saatleri arasında Ümraniye Belediyesi Mehmet Akif Kültür Merkezinde düzenleyeceğimiz seminere tüm hemşehrilerimi davet ediyorum ve bekliyorum." dedi.

Murat (Kacır) Kaçar kimdir.
 
( Karaşenşe Anne Baba Ünidersitesi Kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı)
Yüksek öğreniminde Makine Mühendisliği okurken aynı zamanda Fen Fakültesini tamamladı. Biyokimya alanında “Kanserde Yeni Yaklaşımlar ve p53 Geni” konusunda tez çalışması yaptı. Üniversiteden ayrıldıktan sonra 1991de Fen Bilimlerinde Fizik alanında çalışmaya başladı.1997 den sonra mk Özel Öğretim’in temelini atarak Türkiye’deki Kişiye Özel Birey Psikolojisi odaklı eğitim konseptinin ilk uygulayıcılarından oldu. Eğitim Danışmanlığı alanında insan psikolojisi ve bireysel varoluş üzerine inşa ettiği eğitim modeli ile çalışmalarını geliştirdi. Psikolojik olarak çözümlenemeyen çocukların yaşam başarısında kazanılamayacağı ilkesi üzerine çalışmalarını geliştirerek, TEOG, YGS, LYS gibi Türkiye Merkezi Sınav Sistemleri hazırlık süreçlerinde aldığı üstün başarılı sonuçları, öğrenci başarısını etkileyen temel faktörler ve öğrenci, veli, öğretmen Biyopsikososyal yaklaşım süreçleri yönetimi konusuna yoğunlaştırdı. Halen mk Eğitim'de çalışmalarına devam eden Murat Kaçar, aynı zamanda Managing Partner olarak Bilge Adam AŞ İcra Kurulu Üyesi ve Kibana Tarım Yatırımları San ve Tic.AŞ Yönetim Kurulu Üyesidir.
 
Hüseyin Şenel Odacı
www.sebingundem.com
 
Seminer şebinkarahisar ekecek köy ümraniye mk eğitim
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hüseyin Şenel Odacı Sordu, Şahin Yılancı Cevapladı
Hüseyin Şenel Odacı Sordu, Şahin Yılancı Cevapladı
Yarım asırdır baba mesleğini Şebinkarahisar'da ayakta tutuyor
Yarım asırdır baba mesleğini Şebinkarahisar'da ayakta tutuyor