Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler Şebinkarahisar'da

Kocaeli Şebinkarahisar Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetim kurulunun Şubat ayında Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'e yaptığı ziyarette gündeme gelen Şebinkarahisar ziyareti gerçekleşiyor.

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler Şebinkarahisar'da
Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler Şebinkarahisar'da Hüseyin Şenel Odacı
Kocaeli Şebinkarahisar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İlhan Avutman ve yönetim kurulu üyeleri Şubat ayında Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'i makamında ziyaret etmişti. Yapılan ziyarette başkan Avutman 19 Mayıs etkinlikleri çerçevesinde Şebinkarahisar'da yapılan etkinliklere katılma davetini memnuniyetle karşılayan Nail Çiler, programı müsait olduğunda mutlaka gitmek istediğini söyleyerek, Gebze Ticaret Odası meclisinde bulunan Şebinkarahisarlı meclis üyeleriyle birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyetini dile getirmişti.
 
Şebinkarahisar ziyaretini netleştirmek için Kocaeli Şebinkarahisar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İlhan Avutman ve Gebze Ticaret Odası meclis üyeleri Doğanyuva Köyü Dernek Başkanı Hüsamettin Demir ve İbrahim Ehlil ile birlikte yapılan son ziyarette başkan Nail Çiler'in Şebinkarahisar ziyareti kesinleşti.
 
Yapılan açıklamaya göre sanayinin başkenti Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'in 19 Mayıs Şebinkarahisar etkinlikleri çerçevesinde 18 Mayıs'ta Şebinkarahisar'a geleceğini, Şebinkarahisar'da incelemelerde bulunup çeşitli programlara katıldıktan sonra 19 Mayıs Cuma günü Şebinkarahisar'dan ayrılacağını ifade ettiler. 
 
Nail Çiler'in Şebinkarahisar'a gitme kararından sonra, Şebinkarahisar ve civarında yapılabilecek yatırımların değerlendirilebileceği, yerel yöneticiler, iş dünyası ve STK’lar ile yapılacak görüşmelerin sonucunda bölgeye önemli katkılar sağlayabilecek bir sonucun çıkabileceği ifade edildi. 
 
Hüseyin Şenel Odacı
www.sebingundem.com
 
ŞUBAT AYINDA YAPILAN ZİYARET HABERİ  İÇİN TIKAYINIZ


çiler şebinkarahisarda etkinlik ziyaret 19 Mayıs
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz