Şebinkarahisar MHP İlçe Başkanından Açıklama

Şebinkarahisar MHP İlçe Başkanlığına ataması yapılan Sait Yeğen, yeni görevi dolayısı ile basın açıklaması yaptı.

Şebinkarahisar MHP İlçe Başkanından Açıklama
Şebinkarahisar MHP İlçe Başkanından Açıklama Hüseyin Şenel Odacı
Advert
Milliyetçi Hareket Partisi Şebinkarahisar ilçe başkanlığına atanan Sait Yeğen, yeni görevi dolayısı ile bir basın açıklaması yaptı. Hemşehrilerine kucaklayıcı mesajlar veren başkan Yeğen, açıklamasında şöyle dedi.
 
"Kıymetli hemşerilerim,
 
İlçemizin çok değerli sakinleri 25.05.2017 Tarihi itibari ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin takdirleri ile Şahsım ve bütün Milliyetçi-Ülkücüler için ilçemizdeki en şerefli vazife olan Şebinkarahisar MHP İlçe Başkanlığı görevi ile onurlandırılmış bulunmaktayım.
 
İlçemizden başlayarak ilimize ve Ülkemize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı haktan niyaz ederim. Bizim için bu bir bayrak taşıma ve kutlu davamız için bir nöbettir. Allah c.c. Gayemiz olan hizmet etme şuur ve azmini bizlerden eksik etmesin.
 
İlçemizdeki memleket sevdalısı bütün insanımızla önce kucaklaşıp daha çok kaynaşarak, hareketimizi güçlü kılmak için ben ve arkadaşlarım elimizden gelenin fazlasını yapmamız gerektiği bilinci ile partimiz için mücadele edeceğiz. Bizler kutlu bir davanın mensubu olarak kısır çekişmelere meydan vermeden samimiyetle ve davamıza sadakatle insanımızı ötelemeden partimize ve ilçemize hizmet etme niyet ve arzusundayız.
 
Partimizin kurulduğu günden bugüne MHP'ne oy veren seçmenlerimiz başta olmak üzere bu ülküde hizmet etmiş samimi ve ilkelerinden hareketimize zarar vermeden millettin menfaatinden yana taraf olup hiç kimseye taviz vermeden duruş sergilemiş geçmiş dönem ilçe başkanı ve yöneticilerine, ayrıca geçmiş dönem ocak Başkanlığı görevini yürütmüş kıymetli dava arkadaşlarıma yeni ilçe başkanı olarak herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.
 
Ülkemizde ve ilçemizde yaşanan siyasi gelişmeleri doğru tahlil ve tespit etmeden kendisine yol haritası çizenler ile Milliyetçi-Ülkücü hareketin bir hukuku kalmamıştır. Partimizin de hiç bir kurumsal ilişkisi kalmamıştır.
 
48 yıldır fikri ve siyasi alanda var olan Milliyetçi Hareket Partisinin kimseye diyet borcu yoktur. Tam aksine vazifesini ve dava adamlığını yaşayamayanların, Ülkücü şehitlerin kanları ile ödemiş olduğu, İnanmış dava adamlarının gözyaşı döktüğü bedelin karşılığı olarak bu nokta üzerinden onların bu harekete vefa borcu vardır. Partimizi yeniden şahlandırıp ilçemizde yeniden başarılı kılmak yerel idareye yeniden şanlı üç hilali çekmek için bütün gayretimizle inandık var olacağız ve mutlak başaracağız.
 
İlçemize ve Milliyetçi-Ülkücülere bir kere daha hayırlı uğurlu olsun diyor, Allah (cc) bizi iki cihanda vatan şehitlerimize mahçup etmesin.
Sudan sebeplerle eften püften bahanelerle darılmak gücenmek küsmek kopmak sırt çevirmek banane demek cepheleşmek e hizipleşmeye prim vermek tasvip etmeyeceğimiz kırılma ve ilkellik halleridir. Ayrılıkta azap birlikte rahmet olduğu akıllardan çıkarılmamalıdır."
 
Sevgi ve Saygılarımla.
 
Sait YEĞEN
Şebinkarahisar MHP İlçe Başkanı
MHP Şebinkarahisar başkanlığı ilçe atama başkan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Alucra'da Kara Elmas Bulundu
Alucra'da Kara Elmas Bulundu