ŞEBİNSİAD Şebinkarahisar'da 600 aileyle buluşacak

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği 3 Haziranda Şebinkarahisar'da 600 aileyle buluşacak.

ŞEBİNSİAD Şebinkarahisar'da 600 aileyle buluşacak
ŞEBİNSİAD Şebinkarahisar'da 600 aileyle buluşacak Hüseyin Şenel Odacı
Advert
Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNSİAD) yönetim kurulu üyeleri 3 Haziran 2017 Cumartesi günü Şebinkarahisar'da 67 Köy muhtarları ile bir araya gelerek ihtiyaç sahibi ailelerin yardım kolilerini teslim edecekler.
 
Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında, Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği yönetim kurulu üyeleri her yıl olduğu gibi bu senede Şebinkarahisar'daki ihtiyaç sahibi aileleri unutmayarak yardımda bulunmak üzere Şebinkarahisar'a gidiyor.
 
Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneğinden yapılan açıklamada, "Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği yönetim kurulu olarak her sene yaptığımız gibi ihtiyaç sahibi ailelere yardım kampanyamızı yönetim kurulu ve üyelerimizin destekleriyle bu senede yapacağız. Ramazan ayı yardım ve paylaşma ayıdır. Bu nedenle ŞEBİNSİAD Yönetim Kurulu olarak Şebinkarahisar'a gidiyoruz. Önceden tespit edilen ve Şebinkarahisar'da bulunan 600 ihtiyaç sahibi ailemize bir aylık gıda ve ihtiyaç yardımı yapacağız. Yardımlar ailelere iletilmek üzere köy muhtarlarına teslim edilecek.
 
Bu vesile ile yardım kampanyamıza destek veren yönetim kuruluna ve üyelerimize teşekkür ederiz. Şimdiden tüm hemşerilerimizin ve Türk-İslam aleminin Ramazan ayını kutluyor, bolluk ve bereket içerisinde geçirmelerini, sağlık ve sıhhat içerisinde bayrama ulaşmalarını diliyor ve Ramazan bayramlarını kutluyoruz” denildi.
 
Hüseyin Şenel Odacı
www.sebingundem.com
ŞEBİNSİAD Şebinkarahisar şeb yardım erzak
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Alucra'da Kara Elmas Bulundu
Alucra'da Kara Elmas Bulundu