Titanic Otelde Giresun Buluşması

Giresun Vakfı'nın İstanbul Bayrampaşa Titanic Otelde verdiği iftar, Siyaset, iş dünyası ve akademisyenlerin buluşma noktası oldu.

Titanic Otelde Giresun Buluşması
Titanic Otelde Giresun Buluşması Hüseyin Şenel Odacı
Advert
Giresun Kalkınma, Eğitim, Kültür, Spor ve Tanıtım Vakfı'nın İstanbıul Bayrampaşa Titanic otelde geleneksel olarak verdiği iftar yemeğinde, Giresun'un Siyasetçi, iş dünyası, akademisyen, bürokrat ve Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcilerini bir araya getirdi.
 
Giresun Vakfının 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü Bayrampaşa Titanic Otelde düzenlediği iftar programında, TBMM Başkanvekili İstanbul milletvekili Akif Hamza Çebi, Giresun milletvekilleri Sabri Öztürk ve Cemal Öztürk, İstanbul milletvekili Hasan Turan, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Giresun Üniversitesi Rektörü Cevdet Çoşkun, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Bahri Şahin, 22.ve23. Dönem İstanbul Milletvekili Hüseyin Besli, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Ekrem Türkoğlu, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu, Esenyurt Belediye Başkan yardımcısı Abdurrahman Ada, iş dünyasından işadamları, il ve ilçe sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi.
 
Giresun Vakfı Başkanı Ahmet Dokumacı davete gösterilen ilgi nedeniyle katılımcılara hitaben yaptığı teşekkür konuşmasında, Giresun Vakfı’nın son yıllarda yaptığı çalışmalarla iyi bir noktaya geldiğini söyleyerek şunları ifade etti.  Giresunluların yaşadığı bölgelerde, siyaset ve iş dünyasında önemli başarılar elde ettiğini, özellikle iş adamlarının üretimde rol alarak faaliyetlerini artırıp ülke ekonomisine önemli katkılar sağladıklarını söyledi. Giresun Vakfının son yıllarda önemli projelerini Üniversiteler ile iş birliği içinde geliştirdiğini söyledi. Önemli sayıda öğrenciye burs verdiklerini de söyleyen Başkan Dokumacı, İstanbul’da öğrenci yurdu yapmayı planladıklarını ifade ederek iş adamlarından bağışlarını Giresun Vakfına vermelerini istedi. Başkan Dokumacı, Giresun Vakfının davetine katılan tüm katılımcılara teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.
 
Hüseyin Şenel Odacı
www.sebingundem.com
 

 

 

 

 

Giresun vakfı iftar davet titanic
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Alucra'da Kara Elmas Bulundu
Alucra'da Kara Elmas Bulundu