Hisar Oto, Müşterileriyle İftarda Buluştu

Hisar Otomotiv her yıl geleneksel hale getirdiği iftar sofrasında İstanbul'da faaliyet gösteren müşterileriyle bir araya geldi.

Hisar Oto, Müşterileriyle İftarda Buluştu
Hisar Oto, Müşterileriyle İftarda Buluştu Hüseyin Şenel Odacı
Advert
Modern ve son teknolojiyi kullanan, uzman kadrosu ile Türkiye içinde ve dışında iş ortaklarına kusursuz yedek parça tedariği sağlayan Hisar Oto, sektöründe Profesyonel idare ve pazarlama ağı ile gelişmeleri takip ederek projelerini geliştiriyor.
 
Türkiye'de sunmuş olduğu hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliği ile sektöründe 20 yıllık deneyimi ve ticari geçmişinin verdiği güven ve kaliteyle bunun haklı gururunu yaşayan Hisar Oto çözüm ortaklarıyla kurduğu samimi ve dostluklarını perçinlendiği geleneksel Ramazan ayı "iftar sofrası" buluşmasında yeniden bir araya geldi.
 
Kağıthane Nurtepe Sosyal Tesislerinde 300'e yakın otomobil tamir ve servis hizmeti veren şirket yöneticilerini bir araya getiren Hisar Oto Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Karaman ve Mahdumu Mustafa Karaman, Kağıthane Nurtepe sosyal tesislerinde bir araya gelen davetlileri Restoran girişinde birlikte karşıladı. Ticari bir işletmeden ziyade, aile sıcaklığı ile gerçekleşen yemek öncesinde Hisar oto yönetim kurulu başkanı Bayram Karaman, davetlilere bir teşekkür konuşması yaptı.
 
Bayram Karaman, 20 yılı aşkın bir süredir otomotiv sektöründe hizmet verdiklerini belirterek iftar programına katılan herkese teşekkür etti. Karaman yaptığı konuşmada şunları söyledi." Hisar Otomotiv olarak ilk faaliyete başladığımız günden itibaren büyüyerek ve güçlenerek yürüdüğümüz bu yolda, siz değerli dostlarımızın katkılarını biliyoruz. Sizlerin teveccühleriyle ve destekleriyle Hisar Otomotiv olarak ilk günkü heyecanımız ile sizlere hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.  Yüce Allaha şükürler olsun, siz değerli misafirlerimizle birlikte iftar etmeyi bu senede bizlere nasip etti. Şükürler olsun soframızı yine siz değerli dostlarımızla paylaşıyoruz. Geleneksel iftar yemeğimize teşriflerinizden dolayı teşekkür eder, birlikteliğimizin nice ramazanlara ulaşmasını cenabı haktan niyaz ederim."dedi.
 
Hüseyin Şenel Odacı
www.sebingundem.com
Hisar otomotiv yedek parça iftar yemek ramazan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Alucra'da Kara Elmas Bulundu
Alucra'da Kara Elmas Bulundu