Haber
Giriş Tarihi : 09-06-2017 21:54   Güncelleme : 09-06-2017 21:54

Özçağdaş Makina Rusya Piyasasında

Türkiye'de ve Uluslararası makine sektöründe lider olmayı hedefleyen, Shrink ve paketleme makinelerinin öncü üreticisi Özçağdaş Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Sürekli kendini yenileyerek yeni istihdam alanları açıp ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Özçağdaş Makina Rusya Piyasasında
Şebinkarahisarlı Genç işadamı Özçağdaş Makina Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kılıç, Kurulduğu ilk günden itibaren Türkiye, Balkanlar, Doğu Avrupa, Orta Asya, Türkî Cumhuriyetlerinde tanınan bir kuruluş haline geldi. Özçağdaş Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti. Rusya da düzenlenecek Fuarda ki yerini alarak, kendi alanında Türkiye'yi temsil edecek.
 
Shirink ambalaj ve paketleme makinaları imalatında sektörün öncü firması Özçağdaş Makina Sanayi Limited Şirketi, ikitelli OSB'de yeni fabrikasına taşınmasının ardından üretim kapasitesini artırıp Türkiye ve yurt dışındaki düzenlenen fuarlara katılarak pazar payını artırmak suretiyle ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Rusya'da düzenlenecek Makine fuarına katılmak için son hazırlıklarını yapan Özçağdaş makina Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kılıç Şebingündem Gazetesine bir açıklama yaparak şunları ifade etti.
 
"1989 yılında makine sektöründe Özçağdaş Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile Shirink ambalaj ve paketleme makineleri imalatıyla sektörümüzün öncü firması olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Kısa bir süre içerisinde yurtiçi ve yurt dışında kalitesi ile tanınan bir kuruluş ve marka haline geldik. Özçağdaş Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti olarak Fuarları yakından takip ediyoruz. Fuarlarda ambalaj sektörüne önemli katkılar sunarak makinelerimizi ve yapılan değişikliklerin tanıtımını yapıyoruz. Firmamız sürekli ARGE çalışmaları yaptığından, katıldığımız fuarlarda rakiplerimize göre daima bir adım daha önde olduğumuzu görme fırsatımız oluyor. Müşterilerimizle birebir görüşerek onların talepleri doğrultusunda makine imalatımızı ve ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. 2017 Yılında düzenlenen İstanbul ve İzmir fuarlarından sonra, Rusya'da 20-23 Haziran 2017 Tarihleri arasında düzenlenecek Ros Upack 22. Uluslar arası Ambalaj Endüstri Fuarındaki yerimizi alacağız. İmalatını yapmış olduğumuz paketleme makinelerimizle Rusya'da ülkemizi temsil edeceğiz. Buradan alacağımız siparişler ile ülke ekonomisine azda olsa katkımızın olduğunu hissetmek bize gurur veriyor." dedi.
 
Hüseyin Şenel Odacı
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
8. Feshane Giresun Günleri 3-4. Gün
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA