Şebinkarahisar Belediye Başkanından önemli çağrı

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Şebinkarahisar'a nüfusa dayalı olarak gelen yatırımlarla ilgili bir basın açıklaması yayımlayarak, hemşehrilerini memleketlerine sahip çıkmaya davet etti.

Şebinkarahisar Belediye Başkanından önemli çağrı
Şebinkarahisar Belediye Başkanından önemli çağrı Hüseyin Şenel Odacı
Advert

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, her yıl yapılan ikametgaha dayalı nüfus sayımı ile ilgili bir basın açıklaması yayımlayarak hemşehrilerini memleketlerine sahip çıkmaya davet etti.

Değerli Hemşerilerim, Çok Sevgili Öğrenciler,

Bildiğiniz üzere ilçemize gelen bütün yatırımlar ikametgaha dayalı nüfus sayımı ile gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı uzman hekim atamaları, tıbbi cihaz desteği, güvenlik güçleri görevli atama sayıları, devlet kurumlarını temsil binaları, ilçemize doğalgaz hizmetinin gelmesi, fakülte talebimizin karşılanması, İŞKUR istihdam destekleri ve diğer tüm kamu yardımları da ilçe nüfusu baz alınarak yapılmaktadır. İşte bu ve bu gibi daha birçok yatırımın ilçemize kazandırılması ve bu hizmetlerden yararlanabilmemiz için tüm hemşehrilerimizden bu işe sahip çıkmalarını istiyoruz. Özellikle bu noktada STK'larımıza, dernek başkanlarımıza ve tüm Şebinkarahisar sevdalılarına büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Emekli olan, herhangi bir sosyal yardım ve fon yardımı almayan herkesin ikametlerini ‘’1.adres’’ olarak Şebinkarahisar’a aldırmalarını istiyoruz.

Kıymetli Hemşehrilerim,

29 Aralık 2017 tarihine kadar ikametlerinizi Şebinkarahisar İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne bizzat başvurarak aldırmanız gerekmektedir. Gün birlik günü, memleketimize olan vefa borcumuzu yerine getirme günüdür. Gerekli hassasiyeti göstereceğine inandığım tüm hemşehrilerime saygı ve selamlarımla…

Şahin YILANCI

Şebinkarahisar Belediye Başkanı

www.sebingundem.com

Şebinkarahisar haberler haber duyuru çağrı nüfus
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Alucra'da Kara Elmas Bulundu
Alucra'da Kara Elmas Bulundu