Karacaören Köyü Kampanyada bende varım dedi

Karacaören Köyü Dernek Yönetimi Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Merkezinde olağanüstü bir toplantı düzenledi. Toplantıda üyelerinden Şebinkarahisar için yapılan çalışmalara gereken özverinin gösterilmesini istedi.

Karacaören Köyü Kampanyada bende varım dedi
Karacaören Köyü Kampanyada bende varım dedi Hüseyin Şenel Odacı

Karacaören Köyü Dernek Yönetimi Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Genel merkezinde kahvaltılı toplantı düzenleyerek üyeleri ile bir araya geldi. Karacaören Köyü Dernek Başkanı Bayram Karaman, kahvaltı sonrası yapılan toplantıda dernek üyelerinden Şebinkarahisar konusunda gereken hassasiyeti göstermelerini, kendilerinden talep edilen çalışmayı mutlaka yapmalarını istedi.

Başkan Karaman, nüfus çalışmasının Şebinkarahisar için hayati önem taşıdığını, nüfus konusunda uzun vadede yapılacak çalışmaların olduğunu söyleyerek, kısa vadede yapılacak çalışmaları anlattı.  Emeklilerin Şebinkarahisar'da yedi sekiz ay ikamet ettiklerini, birinci adreslerini Şebinkarahisar'a aldırmadıklarını da hatırlatan başkan Karaman, bunun Şebinkarahisar nüfusu için önemli bir eksiklik ve kayıp olduğunu vurgulayarak özellikle emekli olanların birinci adreslerini mutlaka Şebinkarahisar'a aldırmalarını söyledi. Konuşmasında, ilçe nüfusuna göre yatırımların ve ödeneklerin belirlendiğini de söyleyen başkan Karaman, yaz aylarında artan nüfusa göre ödenek gelmediğinden ilçemizde hizmetlerde önemli aksamalara yol açtığını hatırlattı.

Şebinkarahisar'ın yılsonuna kadar nüfus artışına katkı sağlamak için yapılan çalışmalara tüm üyelerin destek olmasını söyleyerek üyelerinden görüşlerini belirtmeleri ve konu hakkında soru sormak isteyenlere söz verdi. Dernek üyelerinin konuşmaları tamamlandıktan sonra, Şebinkarahisar'a gidecek üyelerin tespiti ile toplantı sona erdi.

www.sebingundem.com

Toplantı sebinkarahisar Karacaören Dernek nüfus
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kar Festivaline katılamayanlar çok şey kaçırdı
Şebinkarahisar Kar Festivaline katılamayanlar çok şey kaçırdı
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası