Karaağaç Köyü Dernek üyeleri bizde varız dedi

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Merkezinde Karaağaç Köyü Dernek Yönetimi üyeleriyle olağanüstü bir toplantı yaptı.

Karaağaç Köyü Dernek üyeleri bizde varız dedi
Karaağaç Köyü Dernek üyeleri bizde varız dedi Hüseyin Şenel Odacı

 

Karaağaç Köyü Derneği yönetimi, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Genel merkezinde düzenlediği toplantıda üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda Şebinkarahisar için yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren dernek yönetimi, Şebinkarahisar'ın son yıllardaki göç sorunu dile getirildi. Toplantıya Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkan vekili Ekrem Çiftçi'de katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Dernek Başkanı Recep Altun, Dernek çalışmaları hakkında kısa bir bilgi verdi. Son günlerde Şebinkarahisar'ın nüfus kaybının gündeme getirildiğini ve çözüm yolları aranması için çeşitli toplantılar yapıldığını söyleyerek konu hakkında üyelerini bilgilendirdi. Şebinkarahisar'ın tüm Köy Derneklerinin olduğu gibi, Karaağaç Köyü Derneği'nin de Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği çatısı altında yapılan tüm organizasyonlarda yer aldığını ve üzerlerine düşenleri yaptıklarını söyledi. Yapılan tüm faaliyetlerde üyelerini daima yanında hissettiğini ifade ederek nüfus çalışmasında üyelerine güvendiğini söyledi.

Şebinkarahisar'ın nüfusla ilgili yaptığı çalışmada mutlaka yer alarak üyelerinden öncelikle emekli olanların birinci adreslerini Şebinkarahisar'a aldırmalarını söyledi. Yapılan çalışmanın Şebinkarahisar'ın geleceğine yönelik bir çalışma olduğunu söyleyen Başkan Altun, bu güne kadar olduğu gibi bu çalışmada da üyelerimiz gereken desteği bize ve Şebinkarahisar'a verecektir dedi. Toplantıda, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkan vekili Ekrem Çiftçi konu hakkında Karaağaç Köyü Dernek üyelerini bilgilendirdi.

Toplantı sonunda dernek üyeleri konu hakkında soru sorarak yapılması gerekenler hakkında bilgi aldılar. Dernek üyeleri, Başkan Recep Altun'a destek olarak vekaletlerini hazırlayacaklarını söyleyerek, Şebinkarahisar için her zaman göreve hazır olduklarını gösterdiler.

 

www.sebingundem.com

Toplantı Sebinkarahisar haber çalışma Karaağaç
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kar Festivaline katılamayanlar çok şey kaçırdı
Şebinkarahisar Kar Festivaline katılamayanlar çok şey kaçırdı
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası