Eyüp Şebinkarahisarlılar Derneğinden Coşkulu 5. Yıl Etkinliği

5. Yılında Eyüp Şebinkarahisarlılar Derneği Beyaz Köşk Düğün Sarayında üyeleri ile Birlik ve Beraberlik Gecesinde bir araya geldi.

Eyüp Şebinkarahisarlılar Derneğinden Coşkulu 5. Yıl Etkinliği
Eyüp Şebinkarahisarlılar Derneğinden Coşkulu 5. Yıl Etkinliği Hüseyin Şenel Odacı

Eyüp Şebinkarahisarlılar Derneği 5. Yılını dernek üyeleriyle bir araya gelerek kutladı. Dernek Başkanı İbrahim Ekinci ve Dernek Yönetimi tarafından Yeşilpınar Beyaz Köşk Düğün Sarayında düzenlenen 5. Yıl etkinliklerine katılan dernek üyeleri doyasıya eğlendiler.  5. Yıl etkinliğinde sahne alan birbirinden değerli ses sanatçıları, Emre Gürsoy, Gürsel Ekinci, Dursun Yandık ve Nazmi Can birbirinden değerli eserlerini seslendirdiler. Gecenin sürpriz sanatçısı ise Şebinkarahisar'ın yetiştirdiği güzide ses sanatçısı Rüşen Aydeniz oldu. Söylediği birbirinden güzel eserleri ile davetlileri adeta coşturdu.

5. Yıl etkinliğine, Giresun Federasyonu Teşkilat Başkanı Abdullah Akgün, Çamlıca Kültür ve Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Halil Kütük, Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Başkan Vekili Ekrem Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri. Sarıyer Şebinkarahisarlılar Dernek Başkanı Ruşen Aydeniz ve Yönetim Kurulu üyeleri. İSEDERİ Genel Başkanı Mustafa Şeker ve Yönetim Kurulu. Bayram Köyü, Kınık Köyü, Konak Köyü, Sarıyer Köyü, Gürpınar Köyü, Toplukonak Köyü, Diler Köyü, Ekecek Köyü, Yeşil Yayla Köyü, Bayram Köyü ve Turpçu Köyü Dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Eyüp Şebinkarahisarlılar Derneğinin 5. Yıl etkinliğinin sunumunu Alim Avcı yaparken etkinliği, Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Şebingündem Haber Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin şenel Odacı ve Şebinkarahisar Gazetesi sahibi Hami Yıldırım takip etti.

www.sebingundem.com

Eyüpsultan sebinkarahisar dernek gece etkinlik sanatçı üye
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kar Festivaline katılamayanlar çok şey kaçırdı
Şebinkarahisar Kar Festivaline katılamayanlar çok şey kaçırdı
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası