Yine ve Yeniden İlhan Avutman'la yola devam

Kocaeli Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği 12. Olağan Genel Kurulunu Gebze Beylikbağı Ahmet Penbegüllü Kültür merkezinde yaptı.

Yine ve Yeniden İlhan Avutman'la yola devam
Yine ve Yeniden İlhan Avutman'la yola devam Hüseyin Şenel Odacı

Kocaeli Şebinkarahisar Kültür ve Yardımlaşma Derneği 12. Olağan Genel Kurulunu Gebze Beylikbağı Ahmet Pembegüllü Kültür merkezinde yaparak yeni yönetim kurulunu ve başkanını seçti. Dernek üyeleri kongrede Başkan İlhan Avutman'a ve genç yönetimine yeniden göreve devam dedi.

Ahmet Pembegüllü Kültür merkezinde yapılan Kongreye, Dernek üyelerinin önerisi ile Genel Kurulu yönetecek Divan Kurulunun oluşturulmasıyla başlandı. Divan başkanlığına, Bora Kılıç, Katip üyeliklere Halil Yandık ve Hüsamettin Demir'in seçilmesiyle divan kurulu oluşturuldu. Divan Başkanı Bora Kılıç, genel kurul için üye çoğunluğunun sağlandığını söyleyerek Kocaeli Şebinkarahisar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin 12. Olağan Genel Kurulunu başlattı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Dernek başkanı İlhan Avutman genel kurul üyelerine kısa bir selamlama konuşması yaptı. Divan başkanı Bora Kılıç'ın Protokol konuşmalarını öne almasıyla salonda bulunan MHP İlçe Başkanı Ferit Taşdemir,  GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Başkan Vekili Ekrem Çiftçi ve Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Avni İşcan birer selamlama konuşması yaparak, yönetim kuruluna ve yeni seçilecek yönetime öneri ve başarı dileklerinde bulundular.

Divan kurulu başkanı dernek faaliyet raporunun okunması için Dernek başkanı İlhan Avutmana söz verdi. Başkan Avutman iki yıl boyunca yapılan faaliyetleri anlatarak yönetim kurulunda görev alan tüm arkadaşlarına teşekkür etti. Gündemin diğer maddelerinin görüşülmesinden sonra, yönetim ve denetim kurulunun seçilmesi maddesinin görüşülmesine geçildi. Divan başkanı aday olmak isteyenlerin listelerini divan başkanlığına verilmesini istedi. Divan başkanlığına Başkan İlhan Avutman'ın dışında liste veren olmayınca, tek liste olduğundan açık oylama sonucu Dernek Başkanı İlhan Avutmanın listesi oy birliği ile yeniden yönetime seçildi.

Kocaeli Şebinkarahisar Kültür ve Yardımlaşma Derneği 12. Olağan Genel Kuruluna, Gebze Ak Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze MHP İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Gebze CHP İlçe Başkanı Musa Yılmaz, Gebze Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Yandık, Gebze Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz, Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Avni İşcan, Başkan Yardımcısı Bora Kılıç, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Başkan Vekili Ekrem Çiftçi, Gebze Beylikbağı Spor Kulüp Başkanı Ümit Yalsız ve yönetimi, Doğanyuva Köyü Dernek Başkanı Hüsamettin Demir, Toplukonak Köyü Dernek Başkanı Muammer Suyabatmaz, çok sayıda işadamı, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

Yapılan genel kurul sonrası yeni yönetim aşağıdaki gibi oluştu.

YÖNETİM KURULU

Ilhan Avutman, Davut Temur, Sebahattin Bölük, Köksal Bozoğlu, Gürbüz Bayoğlu, Irfan Dumanlı,  Mustafa Bölük,  Murat Yılmaz, Mustafa Taşdemir.

Dogan Demirci, İbrahim Ciftci, Ramazan Kılıç, Mustafa Çifçi, Fatih Aksoy, Emre Yallı Bahtiyar Yavuz, Aslan Karaca, Kazım Dadın

DENETLEME KURULU

Halil Yandık, Oktay Yavuz, Arslan Kıymaz,

Kemal Çatal, Mehmet Cüce, Mustafa Bal

www.sebingundem.com

yönetim kocaeli sebinkarahisar seçim kongre divan başkan
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kar Festivaline katılamayanlar çok şey kaçırdı
Şebinkarahisar Kar Festivaline katılamayanlar çok şey kaçırdı
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası