Şebinkarahisarlılar Şehidini Bekliyor

Zeytindalı Harekatında Şehit düşen Tankçı Uzman Çavuş Ufuk Akdağ'ı son yolculuğuna uğurlamak için yapılacak tören ertelendi.

Şebinkarahisarlılar Şehidini Bekliyor
Şebinkarahisarlılar Şehidini Bekliyor Hüseyin Şenel Odacı
Advert

Önceki gün Şebinkarahisar Avutmuş Mahallesi nüfusuna kayıtlı, Tankçı Uzman Çavuş Ufuk Akdağ, Afrin'in kuzeydoğusundaki Şeyh Horoz bölgesinde terör örgütleri mensuplarınca gerçekleştirilen saldırı sonucu Şehit düştü.

İstanbul Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği tüm STK'lara çağrı yaparak Acı haberi alan Şebinkarahisarlılar, İstanbul'dan Şehidini son yolculuğuna uğurlamak için tüm hazırlıklarını yaparak bir mesaj yayımladı. Mesajında, Dernek merkezinin önünden kaldırılacak otobüslerle Şebinkarahisar'a hareket edileceğini duyurdu.Ancak;

Son yapılan açıklamayla Şehidimiz Uzman Çavuş Ufuk Akdağ'ın otopsi işlemlerinin uzun süreceği için Şehidimiz için yapılacak törenin ertelendiği, tören günün belirlenmesiyle birlikte yeni bir duyuru yapılarak Şebinkarahisar'a gidileceği ifade edildi.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinden yapılan açıklama

Saygıdeğer Şebinkarahisarlılar

Kıymetli dostlarımız

Şehidimiz tank uzman çavuş Ufuk Akdağ kardeşimizin otopsi işlemlerinin uzaması nedeniyle cenaze töreni defin işlemleri ertelenmiştir. Şehidimizin hangi gün defnedileceğine dair bilgiler netleşince sizlerle tekrardan paylaşılacaktır. Bu durumda göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız, hoşgörü ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Birkez daha bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyoruz.

Yönetim Kurulu adına

Başkan

Mehmet Şimsek

www.sebingundem.com

Şehit tören Şebinkarahisar
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz