Kocaeli'nde Yükselen Değerimiz Dr. Mustafa Çiftçi

Şebinkarahisarlı hemşehrimiz Dr. Mustafa Çiftçi'nin Kocaeli'nde uzmanlık alanında verdiği konferanslar halk tarafından ilgi ile takip ediliyor.

Kocaeli'nde Yükselen Değerimiz Dr. Mustafa Çiftçi
Kocaeli'nde Yükselen Değerimiz Dr. Mustafa Çiftçi Hüseyin Şenel Odacı
Advert

Gebze Belediyesinin Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği Sağlıkla ilgili konferansların aranan ismi Dr. Mustafa Çiftçi yeni bir konferans için Şebinkarahisarlı hemşehrilerini ve Gebzelileri konferansa davet ediyor.

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde görevli Dr. Mustafa Çiftçi, Ocak ayında Geleneksel Tıp Yöntemlerinden Akupunktur'la ilgili önemli bilgiler aktardığı ve yoğun ilgi gören konferansın ardından 22 Şubat 2018 Perşembe günü "Geleneksel Tıp, Mizaca Göre Beslenme" konu başlığı ile Gebze halkına yeni bir konferans verecek.

Dr. M. Mustafa Çiftçi, Gebze Kültür Merkezinde Gebze Belediyesinin Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan  "Geleneksel Tıp, Mizaca Göre Beslenme" konu başlıklı konferansta tedavi yöntemlerini anlatacak. Dr. Mustafa Çiftçi "Bir hastayı tedavi ederken şayet beslenmesi düzenlenmemişse çoğu zaman tam iyileşme mümkün olmuyor. Hatta bazen sadece uygun beslenmeyle tedavi mümkün hale geliyor. Kadim tıp yöntemlerinde bu konuya oldukça önem verilir. Geleneksel Uygur Tababetinde de mizaca göre beslenme tedavinin temelini oluşturur. 

22 Şubat Perşembe günü saat:11.00'de Gebze Kültür Merkezinde "Mizaca Göre Beslenme" hakkında konuşacağız. Beklerim efendim." Diyerek tüm hemşehrilerini ve Gebzelileri konferansa davet ediyor.

www.sebingundem.com

Dr. Konferans geleneksel tıp Gebze belediye
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz