Kahraman Group'tan Bayrampaşada Yeni Şube

Kahraman Group açılışı yapılan yeni şubesi ile müşterilerine toptan ve perakende alışveriş imkanı sağladı.

Kahraman Group'tan Bayrampaşada Yeni Şube
Kahraman Group'tan Bayrampaşada Yeni Şube Hüseyin Şenel Odacı

Şebinkarahisarlı işadamı Bilal Kahraman sürekli yeni yatırım ve şubeler açarak müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Kahraman Group, yılların verdiği tecrübe ile, sosyal sorumluluk bilinci, çevre ve sağlık normlarına uyumlu ürünleri bir araya getirerek, sektöründe bilinirliğini pekiştirmek ve verdiği güven duygusu ile tercih edilen şirket haline geldi. Üstlendiği vizyon paralelinde paydaşlarına katma değer katacak lojistik destek ile birlikte, ürün çeşidini teknolojik alt yapı sağlayarak müşterilerine hizmet veriyor.

Hizmet gamına bir yenisini daha ekleyen Kahraman Group, Bayrampaşa'da toptan ve perakende satış yapılacak olan yeni şubesinin açılışı yapıldı. Açılışı yapılan yeni şubesinde, binlerce çeşidi bir araya getirerek, oyuncak, tüm kırtasiye ve züccaciye çeşitlerini, fotokopi sarf malzemesinden temizlik maddesine kadar, ofis ve iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanacağı ürünleri burada bulmak mümkün. Yılların verdiği tecrübe ile çalışan ve müşterilerine hizmet vermeye hazır bir kadro, sipariş edilen ürünleri lojistik desteğiyle adrese teslim edecek şekilde dizayn edilmiş.

Bayrampaşa Belediyesi Karşısında, Numune bağ caddesinde bulunan yeni şubenin açılışına, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısının yanı sıra, Bayrampaşa Giresunlular Derneği Başkanı Tülay Tahmaz, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Şebinkarahisar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Koca, Sarıyer Şebinkarahisarlılar Dernek Başkanı Ruşen Aydeniz, Şebinkarahisar Köy Dernek Başkanları ve Bilal Kahraman'ın müşterileri, çözüm ortakları ve basın mensupları katıldı.

www.sebingundem.com

 

Kahraman Group açılış Bayrampaşa
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz