Şebinkarahisarlılar Cumhurbaşkanıyla görüşme randevusu talep etti

Şebinkarahisarlılar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan randevu alınması için Ahmet Misbah Demircan'dan talepte bulundular.

Şebinkarahisarlılar Cumhurbaşkanıyla görüşme randevusu talep etti
Şebinkarahisarlılar Cumhurbaşkanıyla görüşme randevusu talep etti Hüseyin Şenel Odacı

Şebinkarahisar Gürpınar Köyü Kalkındırma Dayanışma ve Güzelleştirme Derneğinin düzenlediği kahvaltı programına katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircandan sürpriz randevu talabine destek geldi.

"Başkanımıza söyle, Cumhurbaşkanımızdan Şebinkarahisar adına randevu alsın"

Kahvaltı Programının Moderatörlüğünü yapan Engin Cüce, Şebinkarahisarlıların Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan'dan bir isteği var diyererek sözlerine şöyle devam etti. "Şebinkarahisarlılar benden size iletmemi istedikleri bir talepleri var. Ahmet Misbah Demircan Başkanımıza söyle, Cumhurbaşkanımızdan Şebinkarahisar adına randevu alsın. Şebinkarahisar'ın STK'larıyla birlikte beş tepeye gitsin, Valimizi alsın Şebinkarahisar'a gelsin dediler. Bende hemşehrilerime dedim ki, hiç merak etmeyin, Ahmet Misbah Demircan sadece Beyoğlu'nda, İstanbul'da değil Türkiye'nin her tarafında sevilen başarılı bir belediye başkanımız. Şebinkarahisar gibi Tarihi geçmişi olan şehrimizi bilen bir kişi. Şirin kentimizin talebini geri çevirmeyeceğine ben inanıyorum dedim. Başkanım, bende hemşehrilerimizin bu talebini size iletiyorum" dedi.

"Üzerime düşeni yapacağıma söz veriyorum"

Şebinkarahisarlıların taleplerini dikkatle dinleyen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Şebinkarahisarlıların bu talebi doğrultusunda konuşmasının başında mademki Şebinkarahisarlıların bizden bir talabi varmış diyerek sözlerine şöyle devam etti. "Şebinkarahisarlılar beş tepeye giderek Cumhurbaşkanımızla görüşmek istiyor. Bende üzerime düşeni yapacağıma buradan söz veriyorum. Cumhurbaşkanımızın çok yoğun programları var. Bizlerde bir programımıza getirebilmek için bayağı zorlanıyoruz. Ama, Cumhurbaşkanımızla ya da Başbakanımızla mutlaka bir randevu ayarlayacağıma ve elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Burada bulunan Şebinkarahisarlılar mademki benden bunu istedi, bizde bir şeyler yapmazsak olmaz. Bu konuda gayret edeceğime söz veriyorum." dedi.

www.sebingundem.com

Talep randevu Şebinkarahisar kahvaltı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz