Kızılay'dan Giresunlulara Plaket

Türk Kızılayı Ataşehir Şube Başkanı Rahman Baki, Ataşehir Giresunlular Dernek Başkanı Fatih Yelekoğlu'na Plaket takdim etti.

Kızılay'dan Giresunlulara Plaket
Kızılay'dan Giresunlulara Plaket Hüseyin Şenel Odacı

Türk Kızılayı Ataşehir Şube Başkanlığının düzenlediği kan bağışı kampanyalarında en çok kan veren kurum ve kuruluşlara düzenlenen törenle plaket ve teşekkür belgeleri verildi.

Düzenlenen törene, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhammet Ercik, Ataşehir Eğitim Derneği Başkanı İsmail Dağ, Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekoğlu, Kızılay Ataşehir Şube Başkanı Rahman Baki ve Yönetim Kurlu üyeleri katıldı.

Türk Kızılayı Ataşehir Şube Başkanı Rahman Baki düzenlenen törende kampanyaya destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek konuşmasına şöyle devam etti. "Kan bağışı kampanyasının birinci programının Kaymakamlıkta, ikinci programın Emniyet müdürlüğünde, üçüncüsünü ise Ataşehir Giresunlular Derneğinde yaptık. Giresunlular Derneği bu yapılan kampanyamızda rekor düzeyde kan bağışı yapmıştır. Bundan sonra yapılacak olan kan bağışı kampanyalarında daha fazla bağış yapacaklarının da sözünü vermişlerdir. Türk Kızılayı her zaman ihtiyaç duyulan kan stoklarımızın yeterli seviyelerde tutulması için çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu anlamda Ataşehirde yaptığımız kampanyalarımıza katılarak kan bağışında bulunan, duyarlı olan ve destek veren herkese yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Ataşehir'de sosyal sorumluluk projelerinde her zaman ilkleri başaran Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekeoğlu ise duygularını şöyle ifade etti." Ataşehir Giresunlular Derneği olarak, Türk Kızılayı Ataşehir Şubesinin düzenlediği kan bağışı kampanyasına, "Mehmetçik için bir damla kan" sloganı ile katıldık. Giresunlu hemşehrilerimiz bu kampanyamıza destek verdiler. En fazla kan bağışını yaparak 1. sırada olan derneğimize başarı Plaketini veren  Ataşehir Kızılay şubesi başkanı Rahman Baki'ye, Ataşehir kaymakamımız Zafer Karametmetoğlu'na, Ataşehir ilçe emniyet müdürümüz Oğuz Kaan'a tüm Giresunlu hemşehrilerimiz ve derneğimiz adına teşekkür ederiz Giresunlular olarak her zaman askerimizin, polisimizin ve devletimizin yanındayız. Varolsun Türk milleti." dedi.

www.sebingundem.com

Kan bağışı Kızılay Ataşehir Giresunlular Derneği Ataşehir
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz