Gençlik Kollarından M.E.B. Onaylı Eğitim Programı

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği öncülüğünde, Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu gençlere yönelik kurs sonunda M.E.B Onaylı sertifika verilecek.

Gençlik Kollarından M.E.B. Onaylı Eğitim Programı
Gençlik Kollarından M.E.B. Onaylı Eğitim Programı Hüseyin Şenel Odacı

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği öncülüğünde,  Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu gençlere yönelik kurs sonunda M.E.B Onaylı sertifika verilecek.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan, Şebinkarahisarlı gençlere yönelik MEB Onaylı eğitim programı yapıldığını söyleyerek konuyla ilgili açıklamasında şöyle dedi.

“Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları olarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Eğitim Faaliyetleri kapsamında; Deneyimsel Tasarım Öğretisi başlığı altında, dernek merkezimizde ücretsiz "İletişimde Ustalık Kursu" açıyoruz.  Gençlerimizin bu imkandan yararlanmalarını istiyoruz.

4 hafta süresince ücretsiz olarak hafta sonları verilecek eğitimle, iş hayatımızda ve yaşamımızda geleceğimizin dünümüzden daha iyi olması, düşüncelerimizin ve iletişimlerimizin daha güçlü olması için gençlerimizin eğitim programımıza katılmalarını istiyoruz. Genç kardeşlerimizin irtibat telefon numaramızı arayarak kayıt yaptırmalarını, bu fırsatı kaçırmamalarını rica ediyorum. Eğitim programımıza katılan kursiyerlerimize M.E. B. Onaylı sertifika verilecektir” dedi.

Kayıt ve irtibat Tel: 05343106411

Son Kayıt Tarihi: 21 Nisan 2018 Cumartesi

Kurs başlangıç tarihi 28 Nisan 2018 Cumartesi

Günler: Cumartesi ve Pazar Saat 10.30 - 13:00 arası

Toplam 8 ders & 4 hafta

Şebinkarahisarlılar Derneği Gençlik kolları Dernek Kurs
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz