Şebinkarahisar İş Dünyası Geleceğini Konuştu

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Tekstilkentte bulunan dernek merkezinde Şebinkarahisar iş dünyası için bir araya geldi.

Şebinkarahisar İş Dünyası Geleceğini Konuştu
Şebinkarahisar İş Dünyası Geleceğini Konuştu Hüseyin Şenel Odacı
Advert

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNSİAD) Eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Tekstilkentte faaliyete geçirilen yeni dernek merkezinde düzenlenen iftar programında bir araya geldiler.

Toplantıda ŞEBİNSİAD'ın iş dünyasında yapacağı faaliyetlerini gündeme getiren dernek başkanı ve üyeleri gündeme oturacak konularda önemli kararlar aldılar.

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Altan Güneş ve Yönetim Kurulu üyeleri ŞEBİNSİAD'ın kuruluşundan bu güne kadar görev almış başkan ve yöneticilerinin katıldığı istişare toplantısında, Şebinkarahisar iş dünyasının güncel ve ekonomik durumu hakkında ŞEBİNSİAD'ın üstleneceği görevle ilgili toplantıya katılan üyelerinden görüşlerini sordu. Toplantıda söz alan dernek yönetim kurulu üyeleri, Şebinkarahisarlı iş insanlarının ekonomik büyümesini, istihdam artırıcı konularını ve iş potansiyelini artırmak amacıyla, iş geliştirme toplantılarının düzenlenmesinin gerekli olduğunu, Şebinkarahisarlı iş insanlarının pazar paylarını artırıcı faaliyetler için Şebinkarahisar dışındaki iş insanları ile toplantılar düzenlenmesi yönünde çalışmalar yapılmasının gerekli olduğu konusunda görüş belirttiler.

Dernek çalışmaların bir ekip işi olduğunu, bir tarafında idari, bir tarafında iş insanlarının, bir tarafında siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının bulunduğunu dile getiren dernek başkanı Altan Güneş, bunların hepsinin bir araya gelmesiyle önümüzdeki günlerde Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamlarının ortaya güzel şeyler çıkaracağını belirtti.  Söylediklerinin hayal olmadığını, ŞEBİNSİAD'ın işadamları derneği olduğunu ifade ederek, hep birlikte başaracaklarını söyledi. Toplantının asıl amacının ŞEBİNSİAD'ın gelecekte üyelerine sağlayacağı fırsatlarını anlatma, farkındalık oluşturma, köprüleri kurma toplantısı olduğunun altını çizen Güneş, "Bu maksatla Eylül ayına kadar İstanbul ve diğer şehirlerde yaşayan iş insanlarımızla projelerimizin altyapısını oluşturarak faaliyetlerimize hızlı bir şekilde başlayacağız. Derneğimizin asıl amacı üyelerimize katma değer katacak çalışmaları hep birlikte yapacağız." dedi.

Hüseyin Şenel Odacı

www.sebingundem.com

ŞEBİNSİAD Şebinkarahisar İftar Tekstilkent Dernek Toplantı İşadamları İş İnsanları
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz