İçişleri Bakanı Soylu Şebinkarahisarlı İş İnsanlarıyla sahurda bir araya geldi

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneğinin düzenlediği sahur programına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu misafir oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan Şebinkarahisarlı İşadamlarına övgü dolu sözler.

İçişleri Bakanı Soylu Şebinkarahisarlı İş İnsanlarıyla sahurda bir araya geldi
İçişleri Bakanı Soylu Şebinkarahisarlı İş İnsanlarıyla sahurda bir araya geldi Hüseyin Şenel Odacı
Advert

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneğinin Kalender Tepe Restoran’da düzenlediği sahur programına misafir olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şebinkarahisarlı işadamlarıyla bir araya geldi.

Bakan Soylu, işadamlarına hitaben ülke gündemini değerlendirdiği konuşmasında“Aziz milletimiz bir karar verecek ve bu karar sadece bugünü ilgilendirmeyecek. Bu karar dünü de yarını da ilgilendirecek. Aziz milletimiz 24 Haziran'da bir karar verecek. Bu karar 'Bağımlı bir millet mi olacağız' yoksa 'Bağımsız bir millet mi olacağız' kararı olacak. Geçmişte yaşadığımızı sıkıntıları önümüzdeki süreçte gelecek nesillerimiz yaşayacak mı yoksa yepyeni bir sürece hep beraber adım mı atacağız?" diyen soylu konuşmasının sonunda Şebinkarahisarlı işadamlarının düzenlemiş oldukları sahur programı için teşekkür etti.

Şebinkarahisarlılarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Soylu konuşmasını tamamladıktan sonra  “Şimdi siz Şebinkarahisar’a gelirken Valimizle birlikte gelmemi istersiniz diyerek günün esprisini yaparak, Ramazan ayında en güzel sahurlardan birisini Şebinkarahisarlı işadamlarıyla birlikte yaptığını ifade etti.

Şebinkarahisarlı Sanyici ve İşadamları Derneği adına dernek başkanı Altan Güneş, İçişleri bakanı Süleyman Soylu ’ya hediye taktim etti.

Gerçekleştirilen Sahur Programına, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Ak Parti Sarıyer ilçe Başkanı Salih Bayraktar, Oto Center Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karayılan, İstanbul Şebinkarahisar Vakıf Başkanı Avni İscan, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Dernek Başkanı Mehmet şimşek ve Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği üyeleri ve işadamları katıldı.

 www.sebingundem.com

 

İşadamları Dernek Sahur Program Başkan
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz