Tüm Ödülleri Saraçoğulları Şebin Gıda Topladı

Şebinkarahisar 5.Kültür, Sanat ve Ceviz Festivalinde üç dalda yapılan yerel ürünler yarışmasında birincilik ödülleri Saraçoğulları Şebin Gıda'nın oldu.

Tüm Ödülleri Saraçoğulları Şebin Gıda Topladı
Tüm Ödülleri Saraçoğulları Şebin Gıda Topladı Hüseyin Şenel Odacı

Şebinkarahisar 5.Kültür, Sanat ve Ceviz Festivalinde Şebinkarahisar'da doğal ve organik olarak yetiştirilen yöresel ürünler arasında üç dalda yapılan  yarışmada birincilik ödüllerini Şebinkarahisar'ın ünlü markası Saraçoğulları Pestil Köme aldı.  

Şebinkarahisar'ın yerel ürünleri, Şebinkarahisar cevizi, Şebinkarahisar Pestili ve Şebinkarahisar Dut Pekmeziyle üç dalda yapılan yarışmaya katılan Saraçoğulları Şebin Gıda, jüri üyelerinin beğenisiyle bütün dallarda birinci oldu ve tüm ödülleri topladı. Festival alanında yapılan ödül törenine Saraçoğullarını temsilen katılan Erhan Fener duygularını şöyle ifade etti. " Kardeşlerim Hikmet Fener ve Taşkın Fener'le birlikte rahmetli babamız İzeet Fener'in bize emanet ettiği Şebinkarahisar'ın markası haline gelen Saraçoğulları Şebin Gıda markamızla fabrikamızda üretim yaparak müşterilerimize her zaman Şebinkarahisar'ın organik ve kaliteli ürünlerini sunma gayreti içindeyiz. Yarışmaya üç ürünümüzle katıldık. Ürünlerimizin birinci olması bizleri onurlandırdı. Tüm jüri üyelerine ve yarışmayı düzenleyenlere teşekkür ediyorum. Yarışmanın sonucu bizlere bir kez daha Şebinkarahisar adına önemli bir sorumluluk yükledi. Bundan sonrada kalitemizden ödün vermeden hemşehrilerimize layık olmaya, Şebinkarahisar'ımızın tanıtımını ve yerel tatlarını tüm Türkiye'ye sunmaya gayret edeceğiz" dedi.

www.sebingundem.com

Haber: Hüseyin Şenel Odacı

Manşet Resim: Sadi Taygar

 

 

Saraçoğulları şebin gıda saraçoğulları pestil köme ödül
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz