Şebinkarahisar Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz onuruna veda yemeği düzenlendi

Suluova Kaymakamlığına atanan Şebinkarahisar Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz onuruna veda yemeği düzenlendi.

Şebinkarahisar Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz onuruna veda yemeği düzenlendi
Şebinkarahisar Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz onuruna veda yemeği düzenlendi Hüseyin Şenel Odacı

Şebinkarahisar Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz’ın Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile yeni görev yeri Amasya’nın Suluova ilçesine atanmasından dolayı veda yemeği düzenlendi.

Şebinkarahisar’da iki yıl görev yapan Erdoğan Kanyılmaz onuruna düzenlenen veda yemeğinde yaptığı konuşmasında devlet işlerinde devamlılığın esas olduğunu söyleyerek, şöyle dedi; "Her zaman görev yaptığımız yerlerde amacımız ilçemizin ileriye gitmesidir. Şebinkarahisar’da sizlerle kısa bir zaman diliminde birlikte olduk. Ülkemizin her yerinde halkımızın hizmetinde bulunmak bizim için gururdur. Gelecek zamanlarda da yine karşılaşmayı ümit ediyorum. Bizler burada bir aile olduk. Bizim işimizin en zor tarafı görev aldığımız yerlerden ayrılırken veda konuşması yapmaktır. Şebinkarahisar’dan ayrılmak, veda etmek benim için gerçekten üzücü. Devlette hizmetin devamlılığı esastır. Ben görevimi devir alacak ilçemizin yeni kaymakamına da görevinde başarılar diliyorum. Bana Şebinkarahisar’da çok güzel bir ev sahipliği yaptığınız için sizlere ve değerli halkımıza teşekkür ediyorum. Unutmayın, Şebinkarahisarlıların Suluova ilçesinde de artık açacak bir kapısı var. Hepiniz hakkınızı helal edin." Dedi.

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’da Erdoğan Kanyılmaz’a görev süresince Şebinkarahisar’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileyerek çalışmalarında başarılar diledi. Kaymakam Erdoğan Kanyılmaz’a yemek sonunda plaket taktim ederek, Şebinkarahisar konulu resim tablosu hediye etti.

Veda yemeğine, Şebinkarahisar Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz,  Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Şebinkarahisar İlçe Müftüsü İsa Yaykın, Daire amirleri, Kaymakamlık personeli ile Şebinkarahisar Belediyesi Meclis üyeleri, Oda başkanları, siyasi partilerin ilçe başkanları, Muhtarlar ve şehrin ileri gelenleri katıldı.

www.sebingundem.com

 

Şebinkarahisar Şebinkarahisar Kaymakamlığı Veda yemeği
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz