12. Giresun Günlerinde Bulancak Farkı

12. Giresun Tanıtım Günlerinde Bulancak Belediyesi standı, ziyaretçilerin beğeni ve ilgisini çekerek farkını yine gösterdi.

12. Giresun Günlerinde Bulancak Farkı
12. Giresun Günlerinde Bulancak Farkı Hüseyin Şenel Odacı

12. Giresun Günleri’nde; kurumsal ve ilçe stantları yerini alırken, Bulancak Belediyesi standı yine farklılığı ve otantikliği ile en fazla ilgi çeken stantların başında yer aldı.

Eski Bulancak Köy evi temasının işlendiği Bulancak Belediye Standında, yerel ve folklorik doku ön planda tutulurken, modern ve yeni Bulancak fotoğraflarıyla da gurbetle sıla özlemi giderilmeye çalışılmış. İlk günden itibaren ziyaretçilerin ilgisini çeken Bulancak Belediye standında, sıcak ocak başı sohbetlerinin yapıldığı ocak eşliğinde, Bulancak’a özgü Mayıs Helvası ikramı ve Bulancak fındığı ikramı yapıldı. Ziyaretçilerine Bulancak Belediyesi’nin çalışmalarının işlendiği broşür, gazete ve küçük hediyeler dağıtıldı. Karşılaştıkları sıcak ilgiden ve eskinin izlerini taşıyan samimi stant düzenlemesinden son derece memnun kaldıklarını ifade eden ziyaretçiler hatıra fotoğrafı çektirerek, başta Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’a ve stant görevlilerine teşekkürleri iletiler.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Bulancak Belediyesi olarak İstanbul Yenikapı’da düzenlenen 12. Giresun Tanıtım Günlerinde yerimizi aldık. Geçen yılki stant düzenlememizle en fazla ilgiyi çeken Bulancak standı, bu yıl da yine benzer bir temayla Giresun Günlerinin en fazla ilgi çeken stantlarından biri oldu. Bu anlamda bu standın düzenlenmesinde ve sergilenmesinde üstlerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekibimizi kutluyor ve teşekkür ediyorum. İstanbul’da yaşayan gurbetçilerimiz başta olmak üzere tüm hemşerilerimize gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz