• 1

İnternet Yoksa Hizmet'de Yok...

İnternet Yoksa Hizmet'de Yok...

İnternet bağlantısı olmadığından kapatılan ve hizmet binalarının satılmasına karar verilen Altınçevre Tarım Kredi Kooperatifi yeniden aktif hale getiriliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İNTERNET YOKSA HİZMET DE YOK…         

 

ÇİFTÇİLERİMİZ YILLARDIR SÜRDÜRDÜKLERİ MÜCADELEDE MUTLU SONA YAKLAŞTILAR.

 

İNTERNET BAĞLANTISI OLMADIĞINDAN KAPATILAN VE HİZMET BİNALARININ SATILMASINA KARAR VERİLEN ALTINÇEVRE TARIM KREDİ KOOPERATİFİ YENİDEN AKTİF HALE GETİRİLİYOR…

 
 
TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ TRABZON BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE YENİ ATANAN SÜLEYMAN KURT ÇİFTÇİLERİMİZİN SESİNE KULAK VERDİ VE ALTINÇEVRE TARIM KREDİ KOOPERATİFİ HİZMET BİNASININ SATIŞININ İPTAL EDİLDİĞİ MÜJDESİNİ VERDİ…
 

 

Şebinkarahisar Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Hidayet Semerci, Kooperatif Yönetim Kurulu Üyeleri ve Altınçevre Köyü Muhtarı Yusuf Koç Trabzon Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürlüğü görevine yeni atanan Sayın Süleyman Kurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

YILMADILAR, MÜCADELE ETTİLER, BAŞARDILAR…

Yıllardır Şebinkarahisar’ın Altınçevre köyü ve etrafındaki onbir köye hizmet veren Altınçevre Tarım Kredi Kooperatifi, internet bağlantısı olmadığından dolayı bir süre önce kapatılarak Şebinkarahisar Tarım Kredi Kooperatifine devredilmişti. Son olarak bölgede yaşayan kooperatif üyeleri ve çiftçilerin mücadelesi sonucu şube olarak haftada bir gün açık kalmasına karar verilen Altınçevre Köyü Tarım Kredi Kooperatifi bu seferde bir başka sorunla karşı karşıya kaldı. Şebinkarahisar Tarım Kredi Kooperatifiyle birleşmesinden dolayı Altınçevre’de bulunan hizmet binası ve depoların satılarak elde edilen gelir ile merkeze hizmet binası ve depo yapılması gündeme geldi. Bunun üzerine Şebinkarahisar Kooperatif Müdürü, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri, Üst Birlik Temsilcileri ve Altınçevre Köyü Muhtarı Yusuf Koç, Trabzon Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürlüğü görevine yeni başlayan Sayın Süleyman Kurt’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular ve Altınçevre Kooperatifi hizmet binalarının satışının iptal edilmesi taleplerini ilettiler.

 

SÜLEYMAN KURT: YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN KOOPERATİFLERİNE SAHİP ÇIKARAK, FAALİYETLERİNİ DESTEKLEMESİYLE DAHA İYİ HİZMET VERECEKTİR.

Görüşmede Bölge Müdürü Sayın Süleyman Kurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kooperatiflerin günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilmesi ve çağa ayak uydurabilmesi için çalıştıklarını, kooperatiflerin hizmet çeşitliliğinin arttırılmasını hedeflediklerini, bu amaçların gerçekleşmesi için üreticiye ve kooperatiflere her türlü desteği sağladıklarını belirtti. Yönetim Kurulu Üyelerinin Kooperatiflerine sahip çıkarak, faaliyetlerini desteklemesiyle daha iyi hizmet verileceğinin altını çizen Bölge Müdürü Sayın Kurt, Şebinkarahisar Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Hidayet Semerci ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

HİDAYET SEMERCİ: ŞEBİNKARAHİSAR KOOPERATİFİ TRABZON BÖLGESİNDE HİZMET BAKIMINDAN İKİNCİ SIRADA…

Şebinkarahisar Kooperatifi Müdürü Hidayet Semerci ziyaret sırasında kooperatif faaliyetleri hakkında bilgiler vererek şunları ifade etti. “Şebinkarahisar Tarım Kredi Kooperatifi yaptığımız aktif çalışmalar neticesinde hizmet verimi bakımından şu anda Trabzon Bölgesi genelinde ikinci sıradadır. Biz Kooperatif Yönetimi ve üyeleri olarak Kooperatifin faaliyetlerini her geçen gün daha da arttırarak ortaklara en iyi şekilde hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi.

 

YUSUF KOÇ: KOOPERATİFİMİZİN HİZMET BİNASININ SATIŞININ DURDURULMASI BİZİ SON DERECE MEMNUN ETTİ…

Toplantı sonunda görüşlerine başvurduğumuz Altınçevre Köyü Muhtarı Yusuf Koç ise şunları ifade etti. “Bizim ziyaretimiz hem Sayın Müdürümüze yeni görevinde hayırlı olsun demek hem de yıllardır Altınçevre ve çevresinde bulunan onbir köye hizmet veren çiftçilerimizin göz bebeği olan Altınçevre Tarım Kredi Kooperatifi Hizmet Binası’nın satışını durdurmak içindi. Şebinkarahisar Tarım Kredi Kooperatifi Müdürümüz Sayın Hidayet Semerci ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte taleplerimizi ve buradaki kurumun çiftçilerimiz için önemini Bölge Müdürümüz Sayın Süleyman Kurt Beye ilettik. Kendisi sağ olsun bizim talebimizi anlayışla karşılayarak bu satışın yapılmasından vazgeçildiğini bizlere beyan etti. Bizde kendisine teşekkür ettik ve yeni görevinde başarılar diledik” dedi.

 

Şebinmedya Haber Müdürü: İlhan Çabukol

 
İlhan ÇABUKOL tarafından yazılan bu haber, 1047 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

altan
Altınçevre tarım kredi kooperatifini hizmetine devam etmesi gercekten çok sevindirici 11 köye hizmet ediyor. çiftçilerimizin her türlü tarımsal ihtiyaçlarını karşılıyor. Yönetimide burdan teşekkur ediyoruz kooparatiflerini sahıp cıktıkları için
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Şebinkarahisar-sebingundem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ŞEBİNKARAHİSAR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Ülkemiz her geçen gün hem gelişiyor, hem kalkınıyor
Ülkemiz her geçen gün hem gelişiyor, hem kalkınıyor
AK Parti İstanbul Milletvekili Şebinkarahisarlı hemşehrimiz Ünal Kacır, "Ülkemiz her geçen gün hem gelişiyor, hem kalkınıyor. Hem de insanlarımız arasında dostluklar, kardeşlikler artıyor. Bir kısım çevreler bunu bu millete çok görüyor olsa da halkımızın birliği beraberliği bunu aşıyor" dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

Her Hakki Saklidir Sitemizdeki hiç bir içerik izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilamaz.

Adres : info@sebingundem.com, ilhan.cabukol@gmail.com

Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]