Reklam
Sektörünün Öncü Kuruluşu Özçağdaş makina, Tüyap Ambalaj Fuarında
Reklam

Sektörünün Öncü Kuruluşu Özçağdaş makina, Tüyap Ambalaj Fuarında

Shirink ambalaj ve paketleme makinaları dendiğinde ilk akla gelen, sektörün öncü firması Özçağdaş Makina Sanayi TÜYAP 23. Uluslar arası Ambalaj Endüstri Fuarında yerini alıyor.

Haber - 2017-10-21 11:41:07

Shirink ambalaj ve paketleme makinaları dendiğinde ilk akla gelen, sektörün öncü firması Özçağdaş Makina Sanayi TÜYAP 23. Uluslar arası Ambalaj Endüstri Fuarında yerini alıyor.

Kısa sürede Türkiye, Balkanlar, Doğu Avrupa, Orta Asya, Türkî Cumhuriyetler ve Rusya'da tanınan bir kuruluş haline gelen Özçağdaş Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda yaptığı tanıtımlarla pazar payını sürekli artırıyor.  Özçağdaş Makina 25-28 Ekim 2017 Tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında düzenlenecek olan 23. Uluslar arası Ambalaj Endüstri Fuarındaki yerini alarak emin adımlarla  pazar payını artırıyor ve istihdam yaratarak Türkiye ekonomisine  katkı sağlamaya devam ediyor.

İkitelli O.S.B İpkas Sanayi Sitesinde 1000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında son teknoloji ile tam ve yarı otomatik Shirink ambalaj ve paketleme makinelerinin imalatını yaparak müşterilerinin beğenisine sunan Öz Çağdaş Makina Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu başkanı Ömer Kılıç, 23. Uluslar arası Ambalaj Endüstri Fuarı ile ilgili düşüncelerini şöyle açıklıyor.

"Firmamız, 1989 yılında Gültepe'de shirink ambalaj makinaları imalatı sektöründe Çağdaş Makina unvanıyla faaliyetine başladı. İlk günden itibaren imalatını yaptığımız makinelerimizi müşterilerimizin taleplerini değerlendirip gelişen teknolojiyle birleştirerek üretim yapmaya gayret ettik. 2001 yılında firmamızın ünvan değişikliğini yaptık. Özçağdaş Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetimize devam ediyoruz. İmalatımızda kalitemizden hiçbir zaman ödün vermedik. Ürettiğimiz ürünler bizi sektörümüzün öncü firmaları arasında olmamızı sağladı. Bu sayede kısa bir süre içerisinde yurtiçi ve yurt dışında kalitesi ile tanınan bir kuruluş ve marka haline geldik. Fuarları yakından takip ediyoruz. Katıldığımız Fuarlarda ambalaj sektörüne önemli katkılar sunan makinelerimizi ve yeni geliştirdiğimiz modellerimizin tanıtımını yapıyoruz. Firmamız ARGE çalışmalarına önem verdiğinden, katıldığımız fuarlarda sektörümüzde her zaman bir adım daha önde olduğumuzu görme fırsatımız oluyor.

Bu vesile ile İstanbul'da düzenlenen 23. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarındaki yerimizi aldık. Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanındaki Salon: 11- 1128 - A Numaralı Öz Çağdaş Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti. standımıza tüm müşterilerimizi ve dostlarımızı davet ediyorum." dedi.

www.sebingundem.com

 

DİĞER HABERLER