Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni ( 19-03-2019 )

Yol Durumu
1Göksun-Elbistan yolunun 5-25. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
2Gemlik-Bursa yolunun 32-34. km'leri arasında Dürdane Köprülü Kavşak çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
3Akseki-Manavgat yolunun 2-12. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Soma - Kırkağaç -Akhisar yolunun 48-50. km'leri arasında kavşak yapım çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Beyşehir-Isparta yolunun 24-29. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Torul-Gümüşhane-Bayburt yolunun 54-56 ve 60-63.km'leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak tek şeritten sağlanmaktadır.
7İstanbul - İzmit yolunun 18-19.km.sinde Dilovası Kesimi Kuzey Marmara Otoyolu Kavşak Kolu yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Seydişehir-Bozkır yolunun 6-16. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
9Ankara-Konya yolunun 1-2. km'leri arasında, Gölbaşı şehir geçişi alt geçidi yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimde bölünmüş yolun Ankara - Konya istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
10Niksar-Reşadiye yolunun 37-39. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle, yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Şebinkarahisar Kaymakamlığına Atanan Taner Tengir'in Pozantı'ya Duygusal Vedası
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz
Sizce neden tarihi ve kültürel miraslarımıza sahip çıkamıyoruz