Haber
Giriş Tarihi : 04-04-2020 12:04   Güncelleme : 04-04-2020 15:26

Altınçevre Köyü Muhtarı Maske ve Dezenfektan Dağıttı

Altınçavre Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneğinin Köy Muhtarına gönderdiği Maske ve el dezenfektanları köy sakinlerine dağıtıldı.

Altınçevre Köyü Muhtarı Maske ve Dezenfektan Dağıttı

Şebinkarahisar Altıncevre Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği'nin Köy Muhtarı Yusuf Koç'a gönderdiği bol miktarda koruyucu maske ve el dezenfektanları köy sakinlerine dağıtıldı.

Altınçevre Köyü Muhtarı Yusuf Koç, yaptığı açıklamada, " Koronavirüs dolayısı ile ilçemizde uygulanmakta olan tedbirleri ve Kaymakamımız Taner Tengir bey'in talimatlarını köy halkımızla paylaşıp virüsten korunma tedbirlerimizi almaktayız. Bu anlamda Köy Derneğimizin bizleri düşünerek köyümüzde dağıtılmak üzere gönderdikleri maske ve dezenfektanları köy halkımıza dağıttık. Buradan dernek başkanımız Fatih Demirci ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.

Ayrıca, büyükşehirlerde yaşayıp Şebinkarahisar'a ve köyümüze gelmek isteyenlerden ricamız biraz daha sabırlı olmalarını ve evde kalmalarını rica ediyorum. Şu anda köyümüzde sıkıntılı bir durum yok. Hep beraber bu süreçte talimatlara uyarak tedbirli olmaya özen gösterelim. Evde kalmaya devam edelim." dedi.

Hüseyin Şenel Odacı

www.sebingundem.com