Giresun
Giriş Tarihi : 16-10-2021 11:48   Güncelleme : 16-10-2021 11:48

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NUN ESNAF ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NUN ESNAF ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NUN ESNAF ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, kumpaslı olarak esnaf ve yurttaşları ziyaret ederek arzlarını almaya devam ediyor.
Başkan Şenlikoğlu, Teyyaredüzü Semti Şehit Tuğgeneral Bahtiyar Aydın Sokağı’nde esnaf ziyaretinde bulunarak meselelerini dinledi.
Bir kafede çay içerek yurttaşlarla da sohbet eden Şenlikoğlu, Teyyaredüzü Semti’nin her geçen gün gelişip büyüdüğünü belirterek, Şehit Tuğgeneral Bahtiyar Aydın Sokağı ve devamındaki Boztekke Sokağı’nde yenileme çalışması yapacaklarını bildirdi. Şenlikoğlu her iki sokağın da altyapı, kaldırım, asfalt, ışıklandırma gibi projelerle yenileneceğini ve Nihatbey Sokağı portföyünde olacağını anlattı.
Başkan Şenlikoğlu, milletin içinde olmaya ve esnaf ziyaretine devamlı olarak devam ettiklerini de vurgulayarak: “Esnafımızla işleri hakkında konuşuyor, bizlerden temennilerini dinliyoruz. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Bizi ilgilendiren mevzularda bir gereksinimleri varsa lüzumlu yardımı sağlıyoruz. Bu bağlamda, Belediye olarak üzerimize düşen her mevzuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Meseleleri yerinde görmenin yanı gizeme, Belediyenin çalışmalarını millete anlatıp mahalle ayrımı yapmadan gezerek şehrin meselelerini dinleme fırsatı buluyoruz.” biçiminde konuştu.
Şenlikoğlu, sokak süresince yurttaşlarla da selamlaşıp,  küçük talebeler ve yurttaşların resim sürükletme isteğini kırmadı.
Başkan Şenlikoğlu’nun kumpaslı aralıklarla yaptığı ziyaretlerden memnuniyet dinlediklerini dile getiren esnaf ve yurttaşlar ise: “Belediye Başkanımızı çok sık görüyoruz, aralıksız caddelerde ve ulus ile iç içe. Ayrıca, vazife süresi süresince yaptığı hizmetlerden de oldukça memnunuz.” dediler.
Öbür yandan, Başkan Aytekin Şenlikoğlu, sahada çalışan su kanal takımlarını da de ziyaret ederek basitlikler dileyip çalışmalar hakkında bilgi aldı.