Haber
Giriş Tarihi : 06-07-2021 13:45   Güncelleme : 06-07-2021 13:51

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Giresun Vakfı yönetimi, Giresunlu Galatasaray Spor Kulübü Başkanı İş insanı Burak Elmas ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Galatasaray Spor Kulübünün 38. Başkanı olarak seçilen İş insanı Burak Elmas ve ekibine Giresun Vakfı Yönetim Kurulu üyelerince bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Seyrantepe Türk Telekom Stadında gerçekleşen ziyarette Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Giresun Vakfı Yönetim kurulu üyeleri hazır bulundular.

Giresun Vakfı Başkanı Ahmet Dokumacı ve yönetim kurulu üyelerinin Başkan Burak Elmas'a yapmış oldukları ziyarette, ayrıca Giresun Vakfının üyesi de olan başkan Burak Elmas gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirterek, Giresunlu hemşehrilerinin seçim süresince kendilerine vermiş olduğu destekten dolayı da teşekkürlerini ileterek, Galatasaray Kongre Üyeleri içinde hatırı sayılır sayıda Giresunlu bulunduğuna dikkat çekti.

Giresun Vakfı Başkanı Ahmet Dokumacı ve yönetim kurulu üyelerinin karşılıklı bilgi alış verişi ile süren toplantıda, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas bu yıl uzun bir aradan sonra Süperliğe çıkma başarısı gösteren Giresunspora futbolcu desteği sunacaklarını ifade etti.

Başkan Elmas ayrıca, Giresunsporun Süperlig başlangıcında 30 milyon lira Futbol Federasyonundan destek göreceğini, beraberlik ve galibiyetlere de maç başına destek alacağını belirterek, Giresun sporumuzun başarılı olmasının kendilerini mutlu edeceğini söyledi. Başkan Elmas yakın zamanda yapılacak olan Kulüpler Birliği Başkanlığı için de adaylığı düşünmediğini, Türk Telekom Stadının yenilenen çimlerinin de ilk lig maçına yetişeceğinin müjdesini verdi.

Başkan Elmas, Giresun Vakfı Yönetim Kurulu üyelerinin yapmış oldukları ziyaretten son derece memnun kaldıklarını, ilk kurulduğu andan itibaren Giresun Vakfının bir üyesi olmaktan da gurur duyduğunu ifade etti.

Başkan Elmas, Galatasaray camiasının büyük bir kuruluş olduğunu, sadece futbol kulübü ile değil, Galatasaray Lisesinden Üniversiteye diğer spor branşlarından Galatasaray Vakfına kadar onlarca birimin ilgi ve hizmet beklediğinin altını çizdi.

Yapılan ziyaret sonrasında Galatasaray Spor Kulübü başkanlığına seçilen Burak Elmas'a Giresun vakfı Yönetim kurulu adına bir cini vazo hediye edilerek hatıra fotoğrafı çektirildikten sonra tekrar başarı temennisinde bulunuldu.