Spor
Giriş Tarihi : 11-10-2021 22:33   Güncelleme : 12-10-2021 01:21

Giresunspor'un idmanında sürpriz misafirler var

Teknik Direktör Hakan Keleş, Giresunspor idmanını, tel örgülerin arkasından izleyen minik öğrencilere açtı. Antrenman sahası karnaval yerine döndü. Süper Lig temsilcisi GZT Giresunspor’da, cumartesi günü oynanacak Çaykur Rizespor maçının hazırlıkları bugün de devam etti.

Giresunspor'un idmanında sürpriz misafirler var

Teknik Direktör Hakan Keleş, Giresunspor idmanını, tel örgülerin arttan izleyen küçük talebelere açtı, idman sahası karnaval yerine döndü

 

Süper Lig temsilcisi GZT Giresunspor'da, cumartesi günü oynanacak Çaykur Rizespor maçının hazırlıkları bugün de devam etti.

 

 

Tesislerinde Karadeniz derbisinin çalışmalarını sürdüren Çotanakların, bugün çok özel davetlileri vardı. Akşam saatlerinde gerçekleştirilen idman esnasında idman sahasının hemen yanında bulunan Abacıbükü İlkokulu talebeleri, tel örgülerin arkasından büyük bir coşkuyla Giresunspor'un idmanı izledi.

 

 

Küçük talebeleri gören Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, çocuklar için tel örgüyü kaldırdı ve idman sahasına çocukları da aldı. Küçük talebeler, Hakan hocanın bu anlamlı jestiyle hayranı oldukları futbolcularla kucaklaşma olanağı buldu.

 

 

Renkli görüntülerin yaşandığı idmanda çocuklar, futbolcularla bol bol resim çektirdi, mza aldı ve onlarla sohbet etme fırsatı buldu. Yaşanan hoş görüntüler büyük alkış topladı.