Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
18 MAYIS Çarşamba 19:20

Hemşehrimiz Selman Küçük'e Bakanlıkta Üst Düzey Görev

Kısa bir süre önce Şişli Milli Eğitim Müdürlüğünden İstanbul İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan hemşehrimiz Selman Küçük Milli Eğitim Bakanlığı'na daire başkanı olarak atandı.

Gündem
Giriş Tarihi : 05-05-2022 16:20
Hemşehrimiz Selman Küçük'e Bakanlıkta Üst Düzey Görev

Geçmiş yıllarda Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi müdürü iken geçtiğimiz 2021 ağustos ayında Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne, 2022 mart ayında İstanbul Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan hemşehrimiz Selman Küçük, Bakan Mahmut Özer’in onayı ile Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atandı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne İdari ve Mali İşler Başkanı olarak atanan hemşehrimiz Selman Küçük, aynı genel müdürlükte daha önce eski Alucra Milli Eğitim Müdürümüzde olan Öğrenci Pansiyonları ve Burslar Daire Başkanı Durmuş Can hocamızla birlikte görev yapacaklar.

 

Hemşehrimiz Selman Küçük'e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

Selman Küçük yaptığı açıklamada şunları iletti:

"Sayın Bakanımızın tensipleriyle atanmış olduğum Ortaöğretim Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı görevime başlamak için bugün İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ndeki görevimden ayrılmış olup, Ankara Bakanlık Merkez teşkilatındaki görevime başlamış bulunmaktayım.

Başta Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e güvenleri ve takdirleri için teşekkür ederim. Ayrıca bugüne kadar gerek okullarımızda, gerek ilçe gerekse il milli eğitim müdürlüklerimizde üzerimde emeği geçen kıymetli yöneticilerimize, mesai arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

 

Makamların bir kariyer değil, ülkemizin geleceğine, çocuklarımıza hizmet alanı olduğu gerçeğiyle bugüne kadar nasıl hareket ettiysem bundan sonra da aynı düşüncede bir artı çocuğumuza ulaşabilmek ve yüreklerindeki en büyük makamda yer alabilmek adına ülkemizin çocukları için hep birlikte üretmeye, çalışmaya devam edeceğiz."

Haber: Kadir Bekiroğlu

Sebin GündemSebin Gündem