Teknoloji
Giriş Tarihi : 05-10-2021 16:44   Güncelleme : 05-10-2021 16:44

Masa oyunları bugün Amazon'da yüzde 30'a varan indirimli

Bugünün Amazon fırsatlarında, derin rol yapma oyunu Gloomhaven da dahil olmak üzere bazı büyük masa oyunları bulunuyor. Diğer mevcut teklifler, Settlers of Catan ve Gamewright'ın Yasaklı kooperatif serisinden seçmelerdir.

Masa oyunları bugün Amazon'da yüzde 30'a varan indirimli

Amazon, Günün Fırsatı'nı "Epic Daily Deal" olarak ilan etti ve ayakkabı, tüm zamanların en destansı RPG-in-a-kutu oyunlarından birini içerdiğinde kesinlikle uyuyor. Gloomhaven şu anda satışta ve sadece bugün için tüm zamanların en düşük fiyatı olan 85 $'ı bağlıyor. Bu, her zamanki 140 $ 'lık MSRP'sinin yüzde 40'ını tıraş ediyor. Dungeons and Dragons oynamayı düşündüyseniz ancak arkadaşlarınızdan birinin asla boyun eğip oyun yöneticisi olarak işe koyulmasını sağlayamadıysanız, Gloomhaven sizin ve en fazla üç arkadaşınız için mükemmel bir çözüm olabilir.

Gloomhaven

85 $ 140 $ %40 indirim

Belki de bir video oynatmaya en yakın olduğunuz an Kağıt üzerinde oyun olan Gloomhaven, ayrıntılı minyatürler, hatırlatıcı sanat eserleri ve kapsamlı bir anlatı ile dolu geniş bir tahta oyunudur. Oyuncular hikaye boyunca ilerledikçe, mühürlü kutuları açacak ve tahtayı değiştirerek, onu oynayan gruba gerçekten benzersiz bir oyun yapacaklar.

Amazon'da 85 ABD doları