İstanbul
Giriş Tarihi : 28-11-2021 16:28   Güncelleme : 28-11-2021 16:28

Mavi Karadeniz’de Kültür Yolculuğu tam gaz devam ediyor

Yapımcılığını Gazeteci Sadi Toygar, sunuculuğunu Gülsen Akyol Mutlu’nun gerçekleştirdiği Mavi Karadeniz TV 'da her Cumartesi saat 14.10’da canlı yayınlanan “Kültür Yolculuğu” programı tam gaz devam ediyor. Programın bu haftaki konukları Tirebolu Dernekler Federasyonu Necdet Demirel ve yönetim kurulu üyeleri oldu.

Mavi Karadeniz’de Kültür Yolculuğu tam gaz devam ediyor

Mavi Karadeniz Televizyonu’nda her cumartesi yayınlanan “Kültür Yolculuğu” programı tam gaz devam ediyor. Gazeteci Sadi Toygar ve Gülsen Mutlu Akyol’un hazırlayıp sunduğu programın bu haftaki konukları Tirebolu Dernekler Federasyonu oldu. Önemli çalışmalara ve projelere imza atan Tirebolu Dernekler Federasyonu Sakarya Meydan Muharebesi'nin Sakarya Zaferi'nin 100.yılında Ankara Haymana’da gerçekleşen 42. Gönüllü Alay Komutanı Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan'ın ve silah arkadaşlarının Şehitlik Anıtı açılışı yapıldığını duyurdu.

 

 

Derneğin çalışmaları arasında Haymana ile Tirebolu Kardeş Belediye olduğu, Haymana ilçesinde 4 noktaya; Giresun caddesi, Tirebolu Caddesi, Hüseyin Avni Alparslan Caddesi, Güzelce Kale Caddelerinin verildiği Haymana’da Giresun'un adının yaşadığı yaşatıldığı belirtildi.

 

Program yapımcısı Sadi Toygar, sunucu Gülsen Akyol Mutlu ve sanatçılar Ümit Yılmaz ile Eser Durmuş ‘’Kültür Yolculuğu’ ’programı ile seyircilere yerel haberler, kültürel faaliyetler ve türküler sunuldu.

 

 

Başkan Necdet Demirel, 5 Aralık Pazar günü Zeytinburnu Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacak 10. Tirebolu Kültür ve Sanat günleri ile ilgili bilgilendirme yaparak halkı davet etti.

Dolu dolu bilgilerin paylaşıldığı programda Necdet Demirel gelecek seçimde başkanlıkta bayrağı devredeceğini söyledi.