Giresun
Giriş Tarihi : 16-10-2021 13:07   Güncelleme : 16-10-2021 13:07

MEZARLIKLARDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

MEZARLIKLARDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

MEZARLIKLARDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Hizmet standartlarını her zaman yükseltmeyi kasteden ve tüm hizmetlerin fiyatsız bir biçimde verildiği hizmetler arasında yer alan Giresun Belediyesi cenaze hizmetleri yurttaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.
Bu kapsamda; Giresun Belediyesi Kabirlikler Müdürlüğü takımları sene boyu kumpaslı olarak yaptıkları kabirlik bakım ve paklik işlerini yoğunlaştırdı. Takımlar tarafından yağışlarla birlikte uzayan otlar biçilirken, genel bakımlarda yapılıyor.
Şehir kabirliği olan Yeni kabirlik ve Samanlıkkıranı kabirliğinin yanı gizeme Belediye mesullük sahasında yer alan Aydınlar, Küçükköy, Çaykara, Yalı, Erikliman, Kavaklar, Seldeğirmeni, Teyyaredüzü, Kayadibi ve Cumhuriyet Semti’ndeki kabirliklerde de programlı bir biçimde çalışma yürütülüyor.
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu mevzuyla alakalı olarak yaptığı açıklamada: “Hemşehrilerimize en güç zamanlarında destek olmak için fiyatsız olarak hakikatleştirdiğimiz cenaze nakil ve defin harekâtlarının yanı gizeme kabirliklerdeki çalışmalarımız da devam ediyor. Yurttaşlarımızın kabir ziyaretlerini daha kolay koşullarda reelleştirmesi için zorunlu çalışmalar bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı titizlikle sürdürülecektir.” dedi.