Giresun
Giriş Tarihi : 20-09-2021 14:59   Güncelleme : 20-09-2021 15:40

Mustafa Tütüncü: “Fenerbahçe karşısında iyi bir netice almak istiyoruz“

GZT Giresunspor Asbaşkanı Mustafa Tütüncü, “Alanya ve Konya maçlarındaki penaltılarımız verilse bugün hem çok farklı şeyleri konuşuyor olurduk hem de Giresunspor sıralamada çok farklı bir yerde olurdu” dedi.

Mustafa Tütüncü: “Fenerbahçe karşısında iyi bir netice almak istiyoruz“

 

Süper Lig takımı GZT Giresunspor'da, Kulüp Asbaşkanı Mustafa Tütüncü, İttifak Holding Konyaspor maçında zaferi kaçıran taraf olduklarını söyledi.

İyi oyunlarını 3 puanla taçlandıramadıkları için trajik olduklarını ifade eden Tütüncü, yaptığı açıklamada; “Her hafta üzerine koyarak daha iyi oynuyoruz. Tek yetersizimiz gol, girdiğimiz pozisyonları sonuçlandıramıyoruz. Konyaspor maçında da aynı kasvetleri yaşadık. 3 puan maksadıyla çıktığımız karşılaşmadan 1 puanla bölmek zorunda kaldığımız için üzgünüz” dedi.

Oynadıkları maçlarda yaşanan hakem yanılgılarının aldıkları neticelere doğrudan tesir ettiğini korunan Tütüncü, “Hem Alanyaspor maçında hem de Konyaspor maçında penaltımız verilmedi. Sahadaki hakem pozisyonu görememiş ya da kaçırmış olabilir ancak VAR hakemlerinin bu pozisyonlarda devreye girmemesi çok manidar. Yeter artık, biz kimseden istisna beklemiyoruz, biz yalnızca adalet istiyoruz, bundan sonraki süreçte bu kusurları bir daha yaşamak istemiyoruz. Alanya ve Konya maçlarındaki penaltılarımız verilse bugün hem çok değişik şeyleri konuşuyor olurduk hem de Giresunspor sıralamada çok değişik bir yerde olurdu” değerlendirmesinde bulundu.

Perşembe akşamı dış sahada Fenerbahçe ile oynayacakları sezonun 6. hafta yarışmasına da değinen Tütüncü, “Çok güç bir dış saha bizi bekliyor. Konya maçını unutup tamamen Fenerbahçe karşılaşmasına odaklandık. Son haftalardaki iyi oyunumuzu Fenerbahçe dış sahasında skora da yansıtıp, İstanbul'da iyi bir netice almak istiyoruz” ifadelerini kullandı.