Giresun
Giriş Tarihi : 12-10-2021 12:36   Güncelleme : 12-10-2021 12:36

Mustafa Tütüncü: "Rizespor maçına zafer şifresiyle hazırlanıyoruz"

GZT Giresunspor’da Kulüp Asbaşkanı Mustafa Tütüncü, lige verilen milli maç arasını iyi değerlendirdiklerini belirterek, Çaykur Rizespor maçına galibiyet parolası ile hazırlandıklarını söyledi.

Mustafa Tütüncü:

GZT Giresunspor'da Kulüp Asbaşkanı Mustafa Tütüncü, lige verilen ulusal maç arasını iyi değerlendirdiklerini belirterek, Çaykur Rizespor maçına zafer şifresi ile hazırlandıklarını söyledi.


GZT Giresunspor Kulüp Asbaşkanı Mustafa Tütüncü, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, ulusal maç arasının hem noksanları gidermek hem de ekipte sakatlığı bulunan oyuncuların iyileşme süreçleri açısından iyi bir fırsat olduğunu söyledi. Süper Lig'in 9. haftasında Karadeniz derbisinde karşılaşacakları Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini dile getiren Tütüncü, "Dış Sahada 1-0 kazandığımız Göztepe maçından sonra oyuncularımız 4 günlük izin yaptılar. Ardından geçen hafta içerisinde 9. haftada sahamızda Çaykur Rizespor ile oynayacağımız Karadeniz derbisinin hazırlıklarına başladık. Rize karşılaşmasının hazırlıklarını kendi kuruluşlarımızda sürdürüyoruz. Oyuncularımızın idmanlarda sergiledikleri pozitif tablodan memnunuz. Rizespor maçına da zafer şifresiyle hazırlanıyoruz. İki kulüp için de büyük ehemmiyet taşıyan bu zorlu 90 dakikayı kazanıp kendi konutumuzdaki ilk zaferimizi almak ve Göztepe dış sahasında elde ettiğimiz 3 puanı daha da anlamlı hale getirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.