Teknoloji
Giriş Tarihi : 06-10-2021 13:25   Güncelleme : 06-10-2021 13:25

On The Verge için bize katılın: New York'taki 10 yıllık heyecan verici doğum günü partimiz

The Verge 10 yaşına giriyor ve 22 ve 23 Ekim tarihlerinde New York City'deki Spring Studios'ta harika bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Özel konuklar, dijital sanat, etkileşimli deneyimler ve tabii ki büyük bir parti ile The Verge'i daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemek için şimdi biletlerinizi alın.

On The Verge için bize katılın: New York'taki 10 yıllık heyecan verici doğum günü partimiz

On yıl önce, yeni nesil teknoloji kapsamını oluşturmak isteyen bir avuç arkadaş The Verge'ı başlattı. Şimdi, sizin sayenizde, dünya çapında büyük bir kitleyle geleceğin ön sayfasındayız. Ekim ayında, The Verge'in 10 yıllık geçmişine bakmak ve aynı zamanda önümüzdeki on yıla bakmak için bir araya geleceğiz.

Yani bu 22 ve 23 Ekim'de New York'ta büyük bir doğum günü partisi düzenliyoruz. , ve umarız bize katılırsınız. Cidden: The Verge'ı daha önce hiç böyle görmediniz.

Bu partiyi, teknolojinin, sanatın ve ve kültür. İki gün boyunca tüm alanı ele geçireceğiz ve dijital sanat, etkileşimli deneyimler, çok sayıda özel konuk ve tabii ki büyük bir açılış gecesi partisi ile The Verge'ı maksimuma çıkaracağız. Ne kadar önemli? Grimes DJ'lik yapacak.

Yeni nesil içerik oluşturucuları da bize katılmaya davet ediyoruz. TikTok'ta çığır açan sıradan insanlardan yeni sanat ve yaratıcılık dalgalarını tanımlayacak büyük platformları tasarlayan insanlara kadar kültürün geleceğini inşa eden insanları kutlamaktan heyecan duyuyoruz. Daha fazlasını içeren özel konuk listemizi görmek için resmi duyurumuza göz atın.

Tabii ki, bu sizsiz bir parti olmazdı ve bu yüzden herkesi bize katılmaya davet ediyoruz. Daha fazla bilgi edinmek ve biletleri tükenmeden önce almak için etkinlik sitemize gidin.

Not: COVID-19 hâlâ burada ve etkinlikteki herkesin sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, bize katılan herkesin maskeleme protokollerini izlemesi ve gizli aşı kanıtı sağlaması gerekecektir. Bizi izlemeye devam edin: En son sağlık ve güvenlik gereksinimleri hakkında herkesi bilgilendireceğiz.