Spor
Giriş Tarihi : 20-12-2021 01:46   Güncelleme : 20-12-2021 01:46

Önder hoca Spor camiasının gönlünü kazandı

Beşiktaş’ın başına geçtikten sonra ilk defa Fenerbahçe derbisine Beşiktaş’ın başında teknik direktör olarak çıkan hemşehrimiz Önder Karaveli, spor camiasının ve Beşiktaş taraftarının gönlünü çabuk kazandı. Çıktığı iki maçta bir galibiyet bir de beraberlik alan Karaveli özellikle basın açıklamaları sırasında samimi açıklamalarıyla taraftarın ve spor yorumcularının takdirini topladı. Önder Karaveli kimdir?

Önder hoca Spor camiasının gönlünü kazandı

 

Şebinkarahisarlı hemşehrimiz Önder Karaveli, Beşiktaş teknik direktörü olarak çıktığı iki maçta spor camiasının ve taraftarın gönlünü kazandı. Önder hoca, iki kez geriye düştüğü Fenerbahçe maçında oyuna yaptığı müdahaleleri ve heyecanı ile takdir topladı.

 

“BÜTÜN PLANLARIMIZI KAZANMAK ÜZERİNE YAPMIŞTIK”

Karaveli, Fenerbahçe maçı sonrası yaptığı açıklamada şunları ifade etti. “Bugün buraya kazanmak için geldik. Bütün planlarımızı kazanmak üzerine yapmıştık. Kazanırken de seyredenlere iyi bir futbol seyrettirmek istiyorduk. Oyuncularım, maçta istediğim, planladığım hemen hemen her şeyi yaptılar. Topa sahip olmayı hedeflemiştik. Topa sahip olup hızlı yön değiştirdiğimizde Fenerbahçe’nin savunma düzenini bozup boşluklar bulabileceğimizi düşünüyorduk. Bunların büyük çoğunluğu oldu. Planladığımız hemen hemen her şey oldu. Tek eksik kalan maçı kazanmak oldu. Takımımızın bugün oyunu kazandığını düşünüyorum. Maçı kazanamasak da oyunu kazandık. Oğuzhan çok kıymetli bir oyuncu. Geçen haftadan daha fazla süre verdik. Bu süreyi çoğaltacaktır. Başlangıç oyuncusu olmayı sonuna kadar hak eden bir oyuncu. Oyuna girenlerin katkısı oldu. İki kere geriye düşmemize rağmen böyle güçlü bir takım ve taraftar önünde, oyundan vazgeçmeyen, Beşiktaş ruhu ile oynayan ve beraberliği yakalayan oyuncularıma teşekkür ederim. Oynanan oyun demek ki onları mutlu ediyor. Beşiktaş taraftarı vazgeçmeyen, kazanamasa bile mücadele eden oyuncu ve antrenör topluluğuna her zaman destek olmuştur. Onlar bugün burada olmasalar bile manevi güçlerini hissettik. Beşiktaş taraftarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Beşiktaş daha iyi olacaktır ve daha iyilerini yapacaktır. Çünkü çok iyi bir oyuncu grubuna sahibiz. İki haftadır şunu görüyoruz. Geriye düşmesine rağmen vazgeçmeyen oyunun sonuna kadar zorlayan bir Beşiktaş var.”

 

ÖNDER KARAVELİ KİMDİR?