Spor
Giriş Tarihi : 12-01-2022 07:11   Güncelleme : 12-01-2022 07:29

Önder Hocamıza Katar’dan talip

Sergen Yalçın ile yollar ayrıldıktan sonra Beşiktaş 'ın başına geçen Önder Karaveli'nin kulüpte devam edip etmeyeceği henüz kesinlik kazanmadı ama başarılı teknik adamın şimdiden yurt dışından talipleri var. Katar Kulübü Al Gharafa’nın 1 numaralı gündemi olan Önder Karaveli'ye resmi teklifin gelmesinin an meselesi olduğu belirtiliyor.Ancak Önder Karaveli Beşiktaş'tan başka bir düşüncesinin olmadığı biliniyor.

Önder Hocamıza Katar’dan talip

Beşiktaş’ın başına geçtiği ilk günden itibaren duruşu, açıklamaları ve kısa sürede elde ettiği başarılarıyla gündemden düşmeyen Beşiktaş’ın hocası hemşehrimiz Önder Karaveli, Katar'da Antalyaspor ile oynanan Süper Kupa finalinin ardından kupayı kaldırması Katar’da büyük ses getirdi.

 

 

DURUŞU VE MANTALİTESİNDEN ÇOK ETKİLENDİ

Katar Kulübü Al Gharafa Başkanı Al Thani'nin Önder Karaveli'nin heyecanı, genç olması, kısa sürede elde ettiği başarısı, saha içerisindeki duruşu ve mantalitesinden çok etkilendiği belirterek, takımın başında görmeyi çok istediği ve bu isteğini de kulüp yetkililerine ilettiği belirtildi.

 

AL GHARAFA’NIN 1 NUMARALI GÜNDEMİ

Sergen Yalçın ile yollar ayrıldıktan sonra Beşiktaş'ın başına geçen Önder Karaveli'nin kulüpte devam edip etmeyeceği henüz kesinlik kazanmadı ama başarılı teknik adamın şimdiden yurt dışından talipleri var. Katar Kulübü Al Gharafa’nın 1 numaralı gündemi haline gelen hemşehrimiz Önder Karaveli'ye resmi teklifin gelmesinin an meselesi olduğu belirtiliyor. Ama son kararı Karaveli verecek.

 

 

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ RESMİ TÖRENLE ÖNDER HOCAYI TANITACAK

Ayrıca alınan bilgilere göre Beşiktaş yönetimi resmi tören ile Beşiktaş’ın Teknik Direktörü olarak Önder Karaveli’yi tanıtılacak.