Haber
Giriş Tarihi : 02-11-2018 22:34   Güncelleme : 02-11-2018 22:39

Özçağdaş Makina dünya markaları arasında yerini aldı

Shirink ambalaj ve paketleme makineleri sektörünün iddialı ve öncü firması Özçağdaş Makina Sanayi, TÜYAP 24. Avrasya Ambalaj Fuarındaki yerini aldı

Özçağdaş Makina dünya markaları arasında yerini aldı

İstanbul Avrasya Ambalaj Fuarı 24. kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlene ve 31 Ekim – 3 Kasım 2018 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek fuara, 42 ülkeden 1100'ün üstünde firma katılıyor.

Şebinkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Özçağdaş Makina Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi yönetim kurulu başkanı Ömer Kılıç, dünya markaları ile rekabet edebilen Shirink ambalaj ve paketleme makineleriyle fuardaki yerini alarak Türkiye'yi temsil ediyor.

Özçağdaş Makine, üretimini yaptığı Shirink ambalaj ve paketleme makineleriyle Türkiye, Balkanlar, Doğu Avrupa, Orta Asya, Türkî Cumhuriyetler ve Rusya'da aranan marka haline gelmesini sağladı. Yaptığı ARGE çalışmalarıyla ürünlerini sürekli yenileyerek tam ve yarı otomatik Shirink ambalaj ve paketleme makineleri sektöründe aranan öncü kuruluş haline geldi. Başarısında önemli katkısı olduğunu söylediği fuar organizasyonlarına katılan işadamı Ömer Kılıç, Şebingündem habere 24. Avrasya Ambalaj Fuarını, iş hayatını ve düşüncelerini ise şöyle açıkladı.

"Özçağdaş Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Shirink ambalaj ve paketleme makinaları kuruluşundan bu güne kadar, kararlı ve sürekli büyümeyi hedefleyen, sektörün aranan bir markası haline gelmiş, satış öncesi ve sonrası verdiğimiz hizmetle sektörün tanınan ve tercih edilen bir markası olduğumuzu görmek bizi onurlandırıyor. Tabi bu kendiliğinden oluşan bir olgu değil. Burada ARGE çalışmalarımızın önemi ve profesyonel ekiple birlikte çalışmanın önemli bir katkısı olduğunu düşünüyorum. 1989 yılında Gültepede ufak bir atölyede başlayan imalatımız bu gün İkitelli O.S.B İpkas Sanayi Sitesinde bulunan fabrikamızda devam ediyor. Büyümemizde önemli katkı sağladığını düşündüğüm fuar organizasyonlarına mutlaka katılıyoruz. Yurtdışında ve ülkemizde düzenlenen fuarları yakından takip ederek buralarda yerimizi alıyoruz. Fuarlarda rakiplerimizi görme fırsatını buluyor ve müşterilerimizle bir araya gelerek daha detaylı görüşmeler yapıyoruz.

Bu amaçla yine İstanbul'da düzenlenen 24. Avrasya Ambalaj Fuarına da Özçağdaş Makina olarak 11 Salon 1110-C Standımızda yerimizi alarak müşterilerimize yeni ürünlerimizin tanıtımını yapıyoruz. Bizim açımızdan verimli bir fuar oluyor. Ülkemizin içinde bulunduğu bu sıkıntılı dönemin üretimle aşılacağını düşünerek, üretime durmaksızın devam ediyoruz. 3 Kasım 2018 tarihinde sona erecek fuardaki standımıza tüm müşterilerimizi ve dostlarımızı davet ediyorum." dedi.

Hüseyin Şenel Odacı

www.sebingundem.com