Haber
Giriş Tarihi : 16-07-2019 23:46   Güncelleme : 17-07-2019 10:56

Protek Gümrük Müşavirliğinin Şebinkarahisar ve Alucra Ziyareti

Protek Gümrük Müşavirliği Ortağı ve Genel Müdürü Kadir yılmaz, çalışma arkadaşlarıyla birlikte Giresun’un Şebinkarahisar ve Alucra ilçelerinde çeşitli ziyaretler yaparak etkinliklere katıldı.

Protek Gümrük Müşavirliğinin Şebinkarahisar ve Alucra Ziyareti

ALUCRA : Protek Gümrük Müşavirliği Genel Müdürü Kadir Yılmaz, Hacıbey Türk ve Hüseyin Şenel Odacıyla birlikte, müşterilerinin memleketlerinde yapılan etkinliklere katılarak ziyaret etti.

Giresun’un Şebinkarahisar, Alucra ve Dereli ilçelerinde, Gümüşhane’nin Şiran ve Kelkit ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunarak bölgede düzenlenen çeşitli etkinliklere katıldılar.

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’yı makamında ziyaret ederek görüşmelerine başlayan Yılmaz, Şebinkarahisarlı esnaf ve işadamlarını da ziyaret etti. Şebinkarahisar Pestil Köme imalatçısı Taşkın Fener’in yaptığı işle ilgili bilgilerde alan Yılmaz, ilk defa geldiği Şebinkarahisar’ı çok beğendiğini söyleyerek, Şebinkarahisar İstanbul bağlantı yolunun çok kötü olduğunu, bir an önce yetkililerin bu yolu standart yol haline getirmek için gerekli çalışmayı gece gündüz demeden yapmaları gerektiğini ifade etti.

Ziyaret amaçlarının müşterilerini memleketlerinde ziyaret ederek düzenledikleri etkinliklere katılarak müşteri ilişkilerini bir adım öteye götürmek olduğunu ifade eden Kadir Yılmaz, gazetemize yaptığı açıklamasında, “Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı ve İş insanı Süleyman Baba’nın köyünde düzenlenen “Çağırgan Baba” anma etkinliğine Alucraya gelerek katıldık. Bu vesile ile geldiğimiz bölgede bulunan Şebinkarahisar, Alucra, Dereli, Şiran, Kelkit, İspir ve kendi memleketim Artvin Yusufeli’nde çeşitli ziyaretler yaptık. Bu tür faaliyetlerimiz bundan sonrada bu bölgede ve yurdumuzun değişik bölgelerinde müşterilerimizin düzenlediği etkinliklerine katılarak onların yanlarında olmayı planlıyoruz.” dedi.

www.sebingundem.com