Haber
Giriş Tarihi : 02-01-2019 21:44   Güncelleme : 03-01-2019 09:22

Şebinkarahisar Belediyesine Bir Araç Daha Hediye Edildi

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği 0 Kilometre Mercedes marka minibüs alarak Şebinkarahisar Belediyesine hibe etti.

Şebinkarahisar Belediyesine Bir Araç Daha Hediye Edildi

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği 0 Kilometre  19 +1 Kişilik Mercedes marka minibüs alarak Şebinkarahisar Belediyesine hibe etti.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği, Şebinkarahisar Belediyesine 0 Kilometre 19 +1 Kişilik Mercedes Minibüs alarak hibe etti. Dernek başkanı Mehmet Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri araçla birlikte İstanbul'dan hareket ederek Şebinkarahisar'a gittiler. Şebinkarahisar Belediyesi önünde düzenlenen araç teslim töreninde, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Dernek Başkanı Mehmet Şimşek, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancıya hibe edilen aracın anahtarlarını taktim etti.

Dernek başkanı Mehmet Şimşek araç teslimi sonrasında yaptığı açıklamasında duygularını şöyle ifade etti." Dernek yönetimi olarak ilçemize ve halkına hizmet etmek bizlerinde bir görevidir. Derneğimizin gücü nispetinde sürekli Şebinkarahisar'a yapılacak hizmetlerin bir parçası olmaktan dolayı mutluyuz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Şebinkarahisar ve Şebinkarahisarlılar için çalışmaya devam edeceğiz. Dernek yönetimi ve üyelerimiz adına İlçemiz adına belediye başkanımıza teslim ettiğimiz ve Belediye Spor'umuzun ihtiyacı ve sosyal amaçlı kullanılacak olan aracın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Belediye Başkanı Şahin Yılancı ise konuşmasında " Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğimiz tarafından, Belediye Spor'umuzun deplasmanlara daha rahat gidebilmesi ve ilçe halkımızın sosyal ihtiyaçlarında kullanılmak üzere alınan aracı belediyemize bağış yapması taktire şayandır. Derneğimiz, her zaman ilçemizde yapılacak işlerde bizlere destek oldular ve olmaya gayret gösteriyorlar. Buradan bir kez daha Dernek Başkanımız Mehmet Şimşek'e, Yönetim Kuruluna ve tüm üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.

Şebinkarahisar Belediyesi önünde yapılan araç teslim törenine, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Başkan yardımcıları, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Başkan vekili Ekrem Çiftçi, Başkan Yardımcıları Elvan Turan, Ali Özacar ve Serhat Yazan, Şebinkarahisar Belediyesi meclis üyeleri, belediye çalışanları ve esnaflar hazır bulundu.

Hüseyin Şenel Odacı

www.sebingundem.com