Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
30 HAZİRAN Perşembe 03:54

Şebinkarahisar Belediyespor Şampiyonluğunu ilan etti

Bu sezan tüm maçlarını farklı skorlarla kazanan Şebinkarahisar Belediyespor, 1’nci Amatör Küme A grubu’nda şampiyon olarak süper amatör küme’ye yükseldi. Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Klüp Başkanı Bayram Karaman’ı futbolcuları ve teknik ekibi tebrik etti.

Spor
Giriş Tarihi : 28-03-2022 02:09
Şebinkarahisar Belediyespor Şampiyonluğunu ilan etti

Şebinkarahisar Belediyespor Haberleri">Belediyespor, Süper Amatör Küme’ye yükseldi. Bu hafta Kayadibispor’u hükmek 3-0 yenerek puanını 31’e yükselten Şebinkarahisar Belediyespor, Prazizspor- Ören Belediyespor maçının 1-1 bitmesiyle sezonun bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

 

BAŞKAN YILANCI’DAN TEBRİK

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı Şebinkarahisar Belediyespor Başkanı Bayram Karaman’ı arayarak, futbolcuları ve teknik ekibi tebrik etti.

 

“TARAFTARIMIZA, CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN”

AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanı Nejat Okuyar, “Giresun 1. Amatör Ligin bitimine bir hafta kala ikinci sıradaki Piraziz Sporun bu hafta puan kaybetmesiyle Şampiyonluğumuzu garantilemiş olduk. Önümüzdeki hafta ilçe stadında oynanacak Piraziz  maçına "Şampiyon" olarak çıkacağız. Tüm futbolcularımızı, teknik heyetimizi, Klüp Başkanımız Bayram Karaman  ve yönetimini, Belediye Başkanımız Şahin Yılancı'yı  tebrik ediyorum. Taraftarımıza, camiamıza hayırlı olsun” dedi.

 

 

 

 

“FORMALARINI SON DAMLASINA KADAR TERLETEN FUTBOLCULARIMIZA VE TEKNİK HEYETİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

 

Süper Amatör Küme’ye çıkan Şebinkarahisar Belediyespor Başkanı Bayram Karaman, bu hafta sahalarında oynanacak Praziz Belediyespor maçına şampiyon olarak çıkacaklarını belirterek şunları ifade etti. “Kar, kış, yağmur, çamur demeden formalarını son damlasına kadar terleten futbolcularımıza ve teknik heyetimize çok teşekkür ediyorum. Tüm zorluk ve imkansızlıklara rağmen çok başarılı bir sezon geçirdik. Gerçekten çok çalıştık. Bu çalışmanın karşılığı olarak ilçemize çok anlamlı bir Şampiyonluk kupası daha kazandırdık. Bu başarıda emeği olan, bizden desteğini esirgemeyen tüm hemşehrilerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Bu hafta oynayacağımız Şampiyonluk maçına tüm hemşehrilerimizi davet ediyor ve bekliyoruz” dedi.

 

Sebin GündemSebin Gündem