Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 08-06-2021 01:47   Güncelleme : 08-06-2021 02:18

Şebinkarahisar candır gerisi heyecandır

Şebinkarahisar Belediyespor Klübü Başkanı Bayram Karaman’ın İstanbul’dan misafirleri olan, 5. Levent Sitesi İş Adamları Diriliş Grubu üyeleri, Şebinkarahisar’da gerçekleştirilen açılışlara katılmak için geldiği Şebinkarahisar’dan mutlu ayrıldılar. Usta Gazeteci Sadi Toygar’a konuşan misafirler bin kilometre uzaktan geldiklerini ifade ederek, “Şebinkarahisar candır gerisi heyecandır” sözüyle mutluluklarını ifade ettiler.

Şebinkarahisar candır gerisi heyecandır

Şebinkarahisar Belediyespor Klübü Başkanı Bayram Karaman’ın İstanbul’dan komşuları olan 5. Levent Sitesi İş Adamları Diriliş Grubu üyeleri Şebinkarahisar’da gerçekleştirilen açılışlara katılmak için Şebinkarahisar’a gelerek Karaman’ı yalnız bırakmadılar. Açılış sonrası 3 gün Şebinkarahisar’da kalarak tarihi kültürel yerleri ziyaret eden Diriliş Grubu Şebinkarahisar’dan mutlu ayrıldılar.

 

Şebinkarahisar’dan ayrılmadan önce Gazeteci Sadi Toygar’a tek tek duygularını ifade eden Diriliş Gurubu üyeleri tek kelime ile Şebinkarahisar’ı “Şebinkarahisar candır gerisi heyecandır” sözleriyle ifade ettiler.

 

Diriliş Grubu üyelerinin ziyaretinden memnun olan Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, “Güzel günler geçirdik. Burada yaptığımız açılışlar bizim için çok önemliydi. Gerek Dokuma Atölyemiz gerek Kültür evimiz gerek spor kulübümüz. Ama hepsinden önemlisi dostlarla birlikte olmak. Her birine teşekkür ederiz” dedi.  

 

Şebinkarahisar Belediye Spor Kulübü Başkanı Bayram Karaman ise, İstanbul’da aynı sitede komşularıyla birlikte bir mahalle kültürü içerisinde yaşadıklarını ifade ederek şunları söyledi. “Burada bizi yalnız bırakmadılar, buraya kadar geldiler. Hepsinden Allah razı olsun. Şebinkarahisar’ımıza destek olduk. Spor Kulübümüzü ve diğer açılışları yaptık. Bizi çok mutlu ettiler” dedi.

 

İstanbul’dan bin kilometre gelerek açılışa katılan misafirler Şebinkarahisar’ı çok beğendiklerini ifade ederek Bayram Karaman’ı yalnız bırakmadıklarını ifade ederek Şebinkarahisar hakkında övgü dolu ifadelerde bulundular.

 

Ayrıca Diriliş Grubu Üyeleri Şebinkarahisar Belediyespor’a maddi destek olacaklarını ifade ettiler.