Haber
Giriş Tarihi : 08-02-2020 09:59   Güncelleme : 08-02-2020 10:05

Şebinkarahisar da Çocuklara kışlık yardım

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği, Kızılay aracılığı ile Şebinkarahisarlı çocuklara kışlık giyecek gönderdi.

Şebinkarahisar da Çocuklara kışlık yardım

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği tarafından "Çocuklar Üşümesin" kampanyası adı altında düzenlenen kampanya ile Şebinkarahisar'da 333 çocuğa Kızılay aracılığı ile kışlık kıyafet yardımı yapıldı.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen yardım kampanyası hakkında bilgi veren Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Dernek Başkanı Mehmet Şimşek şöyle dedi.

Saygıdeğer Şebinkarahisarlılar Kıymetli Dostlarımız;

Sosyal sorumluluk projemiz çerçevesinde şehrimizde okuyan ihtiyaç sahibi ilköğretim ve lise öğrencilerimize Kızılay ile işbirliği yaparak Bot ve kışlık kıyafet desteğinde bulunduk. Derneğimize bu süreçte destek olan Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekoğlu’na çok teşekkür ederiz.

Daha önce de birçok sosyal sorumluluk projesi kapsamında şehrimize destek olduk, Şimdi de kış ayı geldiği için ihtiyaç sahibi 333 çocuğumuzun kışlık kıyafet ihtiyaçlarını giderdik. Kıyafetlerin öğrencilerimize ulaşmasında büyük bir özen ve özveri göstererek bizlere destek olan ilçe Milli eğitim Müdürü Hatice Özkan’a ve emeği geçen öğretmenlerimize çok teşekkür eder öğrencilerimize başarılar dileriz.

Yönetim Kurulu adına Başkan

Mehmet ŞİMŞEK