Haber
Giriş Tarihi : 10-05-2020 22:52   Güncelleme : 24-05-2020 22:05

Şebinkarahisar Kaymakamından Anlamlı Ziyaretler

Şebinkarahisar Kaymakamı Taner Tengir, Anneler Günü dolayısı ile 95 Yaş üstü anneleri ziyeret etti.

Şebinkarahisar Kaymakamından Anlamlı Ziyaretler

Şebinkarahisar Kaymakamı Taner Tengir, Anneler Günü dolayısı ile 95 Yaş üstü anneleri ziyeret etti.

Şebinkarahisar Kaymakamı Taner Tengir, Anneler günü dolayısı ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları'nın göndermiş oldukları hediyeleri ulaştırmak ve anneler günlerini kutlamak üzere 95 yaş üstü anneleri ziyeret ederek emanetlerini verdi.

Beraberinde, Belediye Başkan vekili Onur Gürsoy, İlçe Jandarma Komutanı Vedat Gül, Orman İşletme Müdürü ve Sosyal Hizmetler Müdürü ile birlikte ilk önce Toplukonak Köyünde yaşayan 109 yaşındaki Emine Demirci'yi ziyaret etti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nın göndermiş oldukları hediyelerini, mektuplarını ve adına dikilmiş olan fidan sertifikalarını taktim etti.  Koronavirüs Covid 19 Sebebiyle kısa süren ziyaretin ardından, Tekkaya köyünde yaşayan 95 yaşındaki Şehit Annesi Parlak Arslan’ı ziyaret ederek hediyelerini takdim etti.

Ziyaret sonrası duygularını ifade eden Kaymakam Taner Tengir; "Mübarek Ramazan ayının bu güzel gününde anlamlı ziyaretler gerçekleştirdik. Annelerimizin hayır dualarını aldık, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Giresun Valimiz Harun Sarıfakıoğulları’nın göndermiş oldukları hediyelerini emanetlerini teslim ederek anneler günlerini tebrik ettik" dedi.